Tamara Arciuch w białej mini. Brzucha w ogóle nie widać, ale my patrzymy na te NOGI. "Najpiękniejsza przyszła mama". WOW

Tamara Arciuch pojawiła się na spotkaniu z aktorami "Drugiej Szansy". Jej stylizacja skutecznie ukryła ciążowy brzuch i wyeksponowała to, co powinna.

Tamara Arciuch jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo powita na świecie swoją pierwszą córkę. Od początku stan błogosławiony bardzo jej służy, a na czerwonym dywanie trudno oderwać od niej wzrok. Tak też było na spotkaniu z aktorami serialu "Druga Szansa". Gwiazda tym razem postawiła na białą mini z szalenie modnymi w tym sezonie rozcięciami na ramionach. Kreację dopełniły bardzo wysokie sandałki na szpilce ze złotymi zdobieniami i elegancki zegarek. Po ciążowym brzuchu nie było ani śladu, a naszą uwagę skutecznie zwróciły bardzo zgrabne nogi Arciuch.

Duży plus za świetlisty makijaż i prostą fryzurę. Takie wydanie zdecydowanie służy gwieździe. Podobnego zdania byli jej fani, którzy zasypali ją na Instagramie komplementami:

 
Piękna!
Najpiękniejsza przyszła mama.
Pięknie pani wygląda, a ciąża pani służy!

A wam, jak się podoba jej stylizacja? Zagłosujcie w naszej sondzie.

AW

Jak wam się podoba stylizacja Tamary Arciuch?
Więcej o: