Eleven ze"Stranger Things" podbiła serca widzów. Millie Bobby Brown do roli ogoliła głowę. Mamy wideo!

Winona Ryder powróciła na ekrany. Od lipca można ją oglądać w nowym serialu. W "Stranger Things" uwagę zwraca jeszcze jedna, odważna i bardzo młoda bohaterka.

"Stranger Things" to serial wyprodukowany dla Netflixu, który, choć premierę miał zaledwie miesiąc temu, zdążył już narobić wokół siebie sporo szumu, a przez niektórych został okrzyknięty najlepszym tytułem roku. Oprócz urzekającej stylistyki i muzyki rodem z lat 80-tych oraz świetnej gry aktorskiej Winony Ryder, która właśnie dzięki tej produkcji w wielkim stylu powróciła do świata filmowego, w dużym stopniu przyczyniła się do tego postać tajemniczej Eleven o przeszywającym spojrzeniu i nadprzyrodzonych mocach.

embed

Aktorka, która wciela się w jej postać, to 12-letnia Millie Bobby Brown. Dziewczynka była na tyle profesjonalna, że do roli w serialu zgodziła się zgolić włosy. Serialowa "Jedenastka" od czerwca intensywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca dużo zdjęć i filmów z kolegami z planu. W niedziele podzieliła się z fanami wyjątkowym nagraniem. Widzimy na nim jak Brown pozbywa się włosów przed wejściem na plan serialu.

Choć młoda aktorka zaczęła już zapuszczać włosy, możliwe, że znów będzie się musiała z nimi pożegnać. Wiadomo już bowiem, że drugi sezon serialu będzie się rozpoczynał w tym samym czasie, w którym kończy się pierwszy.

Będziecie oglądać?

embed

MK