Jeremy Clarkson lub wzbudzać kontrowersje. Córka też to po nim ma? Emily ma 21 lat, wiele do powiedzenia i jest PRZEŚLICZNA

Jeremy Clarkson zdobył sławę dzięki słynnemu programowi "Top Gear". Równie znane są też jednak kontrowersyjne opinie i wypowiedzi dziennikarza. Wygląda na to, że niedaleko spada jabłko od jabłoni, bo córka Clarksona, Emily, też lubi mówić wprost to, co myśli.

Jeremy Clarkson to jeden z najbardziej charyzmatycznych i najpopularniejszych dziennikarzy na świecie. Ostatnio głośno było o nim przede wszystkim z powodu kłótni z producentem jego kultowego programu "Top Gear", przez którą specjalista od samochodów odszedł po wielu latach z BBC.

Okazuje się, że zamiłowanie do bezkompromisowych opinii można odziedziczyć w genach. Przykład? Córka Clarksona, Emily, która ostatnio trafiła na pierwsze strony brytyjskich tabloidów.

ZOBACZ ZDJĘCIA CÓRKI CLARKSONA! >>

Wszystko przez ostry wpis 21-latki na jej blogu. Dziewczyna kpiła w nim z "płytkich celebrytów", chwalących się na każdym kroku swoimi luksusowymi wakacjami.

Wszystko, co widzę na Instagramie, to tylko nieustanne przechwałki na temat gotowych na lato ciał i ekskluzywnych podróży, jakie zamierzają odbyć w tym sezonie - pisała Emily Clarkson. - To takie żenujące!

Niestety, wpis początkującej dziennikarki stracił nieco na swojej mocy, gdy okazało się, że Emily... sama chętnie pokazuje na Instagramie i Facebooku swój luksusowy styl życia.

 

Piękna córka Jeremy'ego Clarksona ma już na koncie kilka opublikowanych w ogólnokrajowych mediach artykułów - oczywiście na temat motoryzacji. Oprócz samochodów, jej pasją jest też sport - jest zapaloną biegaczką, no i oczywiście moda.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda córka Clarksona! Jest do niego podobna?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.