Noel Gallagher lubi szokować. Jego córka też budzi kontrowersje. Anais ma 16 lat, pracuje jako modelka i jest PRZEPIĘKNA

Noel Gallagher to jeden z największych skandalistów w show-biznesie. O jego nastoletniej córce też robi się coraz głośniej. Podobna do sławnego taty?

Noel Gallagher dał się poznać jako porywczy i bezkompromisowy lider kultowej grupy Oasis. Być może niedługo muzyk będzie jednak bardziej znany jako... ojciec pięknej Anais Gallagher.

16-letnia córka Gallaghera i jego byłej żony, Meg Mathews, coraz lepiej radzi sobie jako modelka, a niedawno zadebiutowała w roli ambasadorki marki Reebok Classic.

Piękna Anais typowana jest na jedną z najbardziej obiecujących "nowych twarzy" modelingu, a z publikowanych przez nią na Instagramie zdjęć jasno wynika, że przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To kolejna córka znanych rodziców, której marzy się kariera w modelingu. Pierwsze kroki w branży mają już za sobą choćby 14-letnia Kaia Gerber, córka Cindy Crawford, czy starsza o rok Ava Phillippe, córka Reese Witherspoon.

Nic nie zapowiada też tego, by panna Gallagherówna zamierzała w najbliższym czasie pójść w ślady swojego sławnego ojca.

Myślicie, że jest do niego podobna?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.