Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło na jednej imprezie. Ona przyszła sama, on - z nową żoną

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło po rozwodzie zachowali podobno przyjacielskie relacje. Na imprezie magazynu "Zwierciadło" nie było tego widać.

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło w 2013 roku zakończyli swoje dziesięcioletnie małżeństwo. Zarówno aktorka, jak i kucharz szybko ponownie ułożyli sobie życie z nowymi partnerami.

Mrozowska zapewniała też w wywiadach, że mimo rozstania para zachowała przyjacielskie stosunki, przede wszystkim dla dobra ich dwóch małych córek.

Wygląda jednak na to, że nawet mimo tak optymistycznych deklaracji trudno czasem uniknąć mało komfortowych sytuacji. Wczoraj Mrozowska i Szaciłło spotkali się bowiem na rozdaniu nagród "Kryształy Zwierciadła", przyznawanych przez redakcję tego popularnego miesięcznika.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Monika Mrozowska , która na imprezę przyszła sama, wybrała na tę okazję oryginalny kombinezon w kwiatowy wzór. Jej mąż pojawił się za to na gali w towarzystwie swojej nowej żony, Karoliny Kopacz, z którą pisze cieszące się dużą popularnością poradniki o zdrowym stylu życia.

Byli małżonkowie zachowali podczas imprezy zdrowy dystans, a fotografom nie udało się uchwycić na zdjęciach jakiejkolwiek rozmowy między nimi.

Myślicie, że się unikali?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.