Ich Troje z nią odnosiło największe sukcesy. Odeszła w atmosferze skandalu, a teraz znowu nagrywa z Michałem Wiśniewskim

Justyna Majkowska odeszła z zespołu Ich Troje u szczytu sławy. Na długo zniknęła z show-biznesu, a teraz... pracuje z byłymi kolegami z zespołu!

Justyna Majkowska wielką popularność zdobyła jako druga wokalistka zespołu Ich Troje. Gwiazda, która zastąpiła w tej roli Magdę Femme, sprawiła, że grupa przebiła się do muzycznego mainstreamu i odniosła wielkie sukcesy, wydając dwie diamentowe płyty i zajmując 7. miejsce w konkursie Eurowizji w 2003 roku.

Tym większym zaskoczeniem była więc informacja o odejściu Majkowskiej zespołu. Odbyło się to w atmosferze skandalu, bo podobno wokalistka uniosła się dumą, gdy prowadząca zespół taneczny Ich Troje Mandaryna zwolniła z niego jej ówczesnego partnera, Błażeja Szychowskiego (tak, tego, który później spotykał się z Dodą!).

Teraz wygląda jednak na to, że dawne konflikty zostały zażegnane, bo Majkowska i Michał Wiśniewski ... znowu razem pracują!

Wokalista pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze studia, gdzie razem z Majkowską nagrali wspólnie piosenkę zatytułowaną "Scream". Widok pary razem zachwycił fanów, którzy dali temu głośny wyraz w komentarzach pod fotografią:

Justyna! Oo! Jak miło ją zobaczyć po tylu latach! Czekamy na efekty!
Cudowna Justyna! Najlepsza!
Najlepsza z wokalistek - pisali internauci.
 

Justyna Majkowska później skupiła się na swojej karierze solowej, jednak żadna z jej płyt nie odniosła sukcesów porównywalnych z wydawnictwami jej byłej grupy. Wraz z odejściem wokalistki skończyła się też jednak złota era popularności Ich Troje i żadna z kolejnych wokalistek zespołu nie pomogła Wiśniewskiemu w odbudowaniu dawnej pozycji.

Jesteście ciekawi efektów wspólnej pracy Michała Wiśniewskiego i Justyny Majkowskiej?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: