Ćwiczyła przez całą ciążę, by pozostać w formie. Chontel Duncan urodziła i... "Pielęgniarki były w szoku"

Chontel Duncan, która zasłynęła tym, że przez całą ciążę intensywnie ćwiczyła zachowując swój "sześciopak", urodziła syna. Na profilach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem dziecka.

Przykład Chontel Duncan potwierdza to, do czego próbują ostatnio przekonać Ewa Chodakowska i Maja Bohosiewicz : ćwiczenie w ciąży nie szkodzi dziecku ani matce, wręcz przeciwnie. Australijska modelka fitness, która w piątek urodziła syna, zapewnia, że zarówno ona, jak i chłopiec czują się świetnie.

Urodziłam zdrowego, silnego chłopca, któremu nic nie dolega. Jest kontaktowy i bardzo silny - pisze na Facebooku. Pielęgniarki były w szoku, że ma tak niesamowicie silne ręce oraz kark. Jest absolutnym mistrzem ssania piersi. Je regularnie i nie ma z tym żadnego problemu.

Modelka podziękowała wszystkim za wsparcie i zapewniła, że "bardzo szybko wraca do siebie".

Duncan sprowadziła na siebie krytykę, gdy pochwaliła się, że ćwiczy nawet 4 godziny dziennie, aby pozostać w formie. Argumentowała, że wysiłek fizyczny ją wzmacnia i dzięki temu poród będzie łatwiejszy. Przypominamy, co na ten temat mówiły polskie celebrytki:

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.