BAFTA 2016. Najlepszy moment gali? Ten, w którym Leonardo DiCaprio całuje Maggie Smith. Jej reakcja? To musiało się tak skończyć

Gala BAFTA w tym roku zbiegła się z Walentynkami i trzeba przyznać, że panowała tam naprawdę miłosna atmosfera. Leonardo DiCaprio całujący Maggie Smith? Musicie to zobaczyć.
 

BAFTA, czyli rozdanie nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, w tym roku odbyło się w Walentynki. To skłoniło organizatorów do wprowadzenia iście miłosnej atmosfery dzięki tzw. Kiss Cam. Osoby, na które trafiła "całuśna kamera" nie miały wyjścia, tylko musiały dać sobie buziaka i wygląda na to, że miały przy tym niezły ubaw. Leonardo DiCaprio pocałował Maggie Smith, nim ta zdążyła się zorientować. Jednak 81-letnia aktorka nie mogla się powstrzymać, by po chwili nie odwzajemnić czułości młodszemu koledze.

embed

BBC/Buzfeed.com

Cuba Gooding, Jr. wydawał się nieco skrępowany, gdy wpadł w objęcia Stanleya Tucciego, a Julianne Moore i Bryan Cranston podkręcili atmosferę naprawdę namiętnym pocałunkiem.

embed

BBC/Buzfeed.com

Ostatecznie Kiss Cam stała się gwoździem programu - twierdzi serwis Buzzfeed.

Zgadzamy się.

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.