Leonardo DiCaprio na gali palił e-papierosy. Był "cool"? Nie dla wszystkich. To zachowanie "głęboko niepokojące"

Leonardo DiCaprio, który na gali SAG palił e-papiersosa, spotkał się z krytyką. To, co wzbudziło zachwyt internautów, potępia organizacja non-profit, specjalizująca się w edukacji i promowaniu profilaktyki chorób płuc.

Leonardo DiCaprio na ostatniej gali SAG Awards wzbudził sensację paląc e-papierosa. O dziwo, niecodzienny "incydent" został przyjęty entuzjastycznie, internauci uznali, że DiCaprio z e-papierosem jest cool .

Czy Leonardo DiCaprio to jedyny mężczyzna na ziemi, który dzięki paleniu e-papierosów wygląda świetnie? - zastanawiają się dziennikarze Esquire Magazine.

Z czasem pojawiło się coraz więcej krytycznych opinii. Swoje stanowisko wyraziła także organizacja American Lung Association, której misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie chorób płuc. Opublikowali na Twitterze krótki komentarz wraz z linkiem do artykułu na temat skutków palenia e-papierosów. Co prawda, nie zamieścili tam nazwiska DiCaprio, lecz wszyscy wiedzieli o kogo chodzi.

Zauważyliście kogoś, kto palił e-papierosa na gali SAG Awards, sobotniej nocy? Dowiedzcie się, jakie przynoszą skutki dla zdrowia - skomentowali na Twitterze.

Sprawą od razu zainteresowały się media.

American Lung Association ocenia jego zachowanie jako "głęboko niepokojące". Elektroniczne papierosy biernie narażają na wystąpienie groźnych chorób, w tym raka - relacjonuje serwis tmz.com

Dodajmy, że w Los Angeles palenie e-papierosów w miejscach publicznych, np. restauracjach, kawiarniach, jest zakazane. Podobno to nie jest pierwsza tego rodzaju "wpadka" DiCaprio. Zdarzało mu się to wcześniej, lecz nigdy nie palił w towarzystwie hollywoodzkiej śmietanki.

To zdarzało mu się już wcześniej, ale nigdy wśród blichtru i całej tej "glam" otoczki wielkiej gali Hollywood. To był po prostu Leo będący sobą - komentuje portal Uproxx.com.

Mimo początkowego zachwytu, pojawiły się krytyczne głosy internautów.

Jeśli Leonardo DiCaprio zdobędzie Oscara, będę bardzo zirytowany, ponieważ palił e-papierosa na SAG Awards - skomentował użytkownik Twittera.
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.