" Taniec z Gwiazdami " to nie tylko wspaniałe show, które Polacy uwielbiają od lat. To także doskonała okazja dla występujących w nim gwiazd - panie rzeźbią sylwetkę, panowie uczą się tańczyć, a wszyscy jak jeden mąż powtarzają, że taniec zmienił ich życie.
Elżbieta Romanowska metamorfozę przeszła jeszcze przed programem - aktorka znana z serialu "Ranczo" w ciągu ostatnich 2 lat znacząco schudła. Teraz swoje ciało będzie prezentować na parkiecie, a jej nauczycielem tańca jest sam Rafał Maserak. Zobaczcie, jak wyglądają ich treningi!
Z Rafałem pracuje się znakomicie. Wie, kiedy przycisnąć i kiedy odpuścić. A ja potrzebuję bata nad sobą! - mówiła Romanowska w rozmowie z "Faktem".
Maserak to doskonały tancerz, ale też świetny nauczyciel. Jego partnerki zazwyczaj pozostają w programie na długo i zajmują wysokie miejsca. Mamy nadzieję, że tym razem też tak będzie. Myślicie, że ta para okaże się czarnym koniem programu?
jm
Sir David Attenborough skończył 100 lat. Oto sekret jego długowieczności
Walczak pierwszy raz od dawna o relacji z Zillmann. "Ja z Kasią nie będę się nigdy przyjaźnić"
Kontrowersje po odcinku "Kwiatków polskich". TVP wydało oświadczenie
Filip Chajzer o kulisach związku z 20-letnią partnerką. "Oszalałem, zwariowałem"
Pajączkowska skazana za pomówienie Adamczyka. Tak odniosła się do sprawy
Poruszający wpis partnerki Łukasza Litewki w dniu jego urodzin. "Możesz być spokojny"
Występ 12-latki w "The Voice Kids" przejdzie do historii. Jurorzy nie dowierzają
Afera o "Królową przetrwania" trwa. Uczestniczki show odpowiedziały na skargi do KRRiT. Padły zaskakujące słowa
Kris Jenner próbowała odchudzać się z pomocą leku na cukrzycę. Skutki ją przeraziły