Wojciech Mazolewski był ciężko chory. "Diagnoza: guz." Jak się czuje dziś? "Odbudowuję ciało i umysł"

Wojciech Mazolewski na łamach "Dużego Formatu" zrobił bardzo osobiste wyznanie. Muzyk dwa lata temu ciężko zachorował: wykryto u niego guza.

Wojciech Mazolewski , były narzeczony Mai Sablewskiej , wyznał, że dwa lata temu wykryto u niego guza, a choroba radykalnie go odmieniła. Przed postawieniem diagnozy utrzymywał zawrotne tempo życia, które w końcu przyniosło dramatyczny skutek. W wywiadzie dla "Dużego Formatu" muzyk wyznał :

Pracowałem ponad swoje możliwości, byłem liderem zespołu, organizatorem prób i koncertów, pełniłem funkcję rzecznika, menedżera. Do tego dodajmy intensywne życie towarzyskie, uczuciowe i rodzinne. Zostałem ojcem. We wszystkim chciałem być dobry, jeśli nie najlepszy. Po kilku latach takiego rollercoastera organizm powiedział dość. Diagnoza: guz. Wtedy wszystko, co wypełniało tak szczelnie moje życie, znikło. Sypnął się zespół, sypnął się związek, a ja musiałem się pozbierać.

Przed operacją, Mazolewski poddał się drakońskiej diecie, przestał pić i palić. W dniu zabiegu ważył zaledwie 47 kg. W wyniku choroby przewartościował swoje życie.

Po wyjściu ze szpitala odbudowuję ciało i umysł, przez dwa następne lata żyję bardzo higienicznie i na nowo łapię lejce swojego życia. Dociera do mnie, że nie muszę robić aż tak wiele. Mam prawo zwolnić.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.