Jamie Lee Curtis z córką w 1997. Teraz 11-latka ze zdjęcia dorosła. Jest tancerką, ma boskie ciało i świetne zdjęcia w sieci

Złote Globy 2016 zapamiętamy także z powodu Annie Quest, pięknej córki Jamie Lee Curtis. Aktorka pojawiła się z nią na ceremonii.

Złote Globy 2016 za nami. Imprezę zapamiętamy także dzięki temu, że Jamie Lee Curtis zabrała ze sobą córkę, Annie Guest. Annie ma 29 lat i jest tancerką. Obie panie były ubrane w eleganckie suknie. Uwagę jednak przykuwają ich fryzury.

Tancerka skopiowała srebrny kolor włosów Jamie Lee Curtis - pisze o tym "Daily Mail". - Zupełnie jak  mama!

Jak mama? Zobaczmy.

<< JAMIE LEE CURTIS Z CÓRKĄ NA GALI >>

Siwy odcień święci trumfy w aktualnych modowych trendach. Nie dziwimy się więc, że Annie Guest sprawiła sobie taki kolor. Srebrzyste włosy w przypadku jej matki są świadomą decyzją Jamie Lee Curtis, którą podjęła już wiele lat temu.

Wiele lat temu, ja i mój mąż pojawiliśmy się na gali Złotych Globów. Miałam na sobie pożyczoną suknię, włosy miałam ułożone na nie swój sposób, a do tego kolczyki. Mąż powiedział wtedy: "Wiesz, kto jest najpiękniejszą osobą w pomieszczeniu?". Miałam nadzieję, że że chodzi o mnie. A on wskazał na Jessikę Tandy. Siedziała przy stole ubrana w kremową, jedwabną suknię. Pojedyncza nić pereł, krótkie siwe włosy, odrobina szminki - to wszystko. I pomyślałam: "To jest zupełnie w porządku" - zdradziła w rozmowie z AARP.

Jamie Lee Curtis z córką Annie na premierze w 1997Jamie Lee Curtis z córką Annie na premierze w 1997 Bulls Bulls

Annie Guest może wydawać się nowicjuszką na czerwonym dywanie, ale to nieprawda. Często towarzyszy matce na imprezach. Jednak jeśli chodzi o tę rodzinę można określić to jako tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jamie Lee Curtis jest córką znanej pary aktorskiej Janet Leigh oraz Tony'ego Curtisa. Jej mama często zabierała na salony Jamie i jej siostrę Kelly.

Kelly Curtis, Janet Leigh i Jamie Lee CurtisKelly Curtis, Janet Leigh i Jamie Lee Curtis SUS / CAMERA PRESS SUS / CAMERA PRESS

Janet Leigh i jej córki Kelly Curtis oraz Jamie Lee Curtis w 1979Janet Leigh i jej córki Kelly Curtis oraz Jamie Lee Curtis w 1979 Jerry Watson / CAMERA PRESS Kelly Curtis, Janet Leigh i Jamie Lee Curtis w 1979 /Fot. Jerry Watson / CAMERA PRESS

Jamie Lee Curtis jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką. Obie posiadają konta na Instagramie i, co raczej nie powinno dziwić, na obu znajdują się zdjęcia Annie - Jamie Lee Curtis jest bowiem bardzo dumna z utalentowanej córki.

Moja córka umie TAŃCZYĆ! - napisała przy jednym ze zdjęć, na którym widzimy rozciągającą się na treningu Annie.

Annie Guest treningi jako tancerka rozpoczęła już jako 3-latka. Gdy miała 8 lat dołączyła do słynnego MNR Dream Factory, a mając 16 lat rozpoczęła też karierę jako choreografka. W 2009 roku ukończyła studia i rozpoczęła pracę w The Eli and Edythe Broad Stage w Santa Monica.

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.