W latach 80. każda zazdrościła Jamie Lee Curtis figury! A teraz? Zazdrościmy jej pewności siebie

Jamie Lee Curtis zawsze była przebojowa, naturalna i przy całej swojej "chłopięcej" urodzie, niezwykle kobieca i seksowna. Lata mijają, a ona wciąż jest naturalna. Zobaczcie sami!
Jamie Lee Curtis. Jamie Lee Curtis. mat. prasowe

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis poznaliśmy głównie dzięki filmom "Nieoczekiwana zmiana miejsc" i "Rybka zwana Wandą", które w latach 80. ubiegłego stulecia były prawdziwymi hitami. Charakterystyczna "męska" fryzura i niepokorne zachowanie pozornie nie przydawały jej seksapilu, ale wystarczy zobaczyć ją na tych zdjęciach, żeby nie mieć już żadnych wątpliwości. Tak wyglądała w filmie "Prawdziwe kłamstwa" z 1994 roku:

Jamie Lee Curtis

A tak w filmie "Trading places" z roku 1983:

Jamie Lee CurtisKadr z filmu

Jamie Lee Curtis Jamie Lee Curtis STEWY / STARSURF / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Stewy / starsurf / Splash News

Jamie Lee Curtis

Dziś Jamie Lee Curtis ma 55 lat i choć nie ma już idealnego ciała, którym tak hipnotyzowała jeszcze 20-30 lat temu, to nadal jest jej czego zazdrościć. Dziś jednak pożądamy jej pewności siebie i wigoru. Aktorka mimo że nie ma już perfekcyjnie smukłych nóg czy jędrnych piersi, nie robi sobie nic z obecności paparazzi, którzy podglądali jej igraszki na plaży na Hawajach.

Jamie Lee CurtisEastNews

Jamie Lee Curtis Jamie Lee Curtis STEWY / STARSURF / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Stewy / starsurf / Splash News

Jamie Lee Curtis

Bądźmy szczerzy, choć figura Jamie Lee Curtis nie jest już taka jak dawniej, to jednak nadal budzi podziw. Ciało 55-letniej aktorki utrzymane jest w dobrej kondycji. Gwiazda nie stroni od wysiłku fizycznego i zdrowego jedzenia, jednak zarówno do ćwiczeń jak i diet pochodzi ze sporym dystansem.

Uprawiam pilates, jogę czy inne ćwiczenia. Jem bardzo ostrożnie. Patrząc na siebie mówię sobie, że ja tak po prostu wyglądam , nie walczę z tym. Musiałam przyjąć, że to ciało to część mnie - mówiła Jamie Lee Curtis w rozmowie z "More Magazine".

Jamie Lee CurtisEastNews

Jamie Lee Curtis Jamie Lee Curtis More Magazine

Jamie Lee Curtis

W filmie "Być doskonałym" (ang. tytuł "Perfect") Jamie Lee Curtis wcieliła się w instruktorkę aerobiku. Jej sylwetka barbie odziana w obcisłe body przyprawiała o zawrót głowy. Prawie 30 lat po premierze obrazu także sama aktorka musiała uporać się ze zmianami, jakie zaszły w ciele. Przełomem była sesja dla "More Magazine". Bez Photoshopa, obciskającej bielizny, trików ze światłocieniem: tylko ona i obiektyw.

Nie mam już wspaniałych ud. Mam bardzo duże piersi i mięciutki, tłuściutki brzuszek. Ludzi uważają, że ciągle chodzą w superobcisłych sukienkach. Widzą taką "idealną Jamie" ze wspaniałą figurą itd. Nie chcę, żeby tak o mnie myśleli, bo to oszustwa, których nie chcę utrwalać - powiedziała w wywiadzie dla pisma.

Jamie Lee Curtis, film Perfectkadr z filmu 'Być doskonałym'

jamie lee curtismat. prasowe

Zdjęcia, które zamieścił magazyn, miały dodać pewności siebie innym kobietom po 40-tce oraz sprawić, żeby pokochały swoje ciała takimi, jakie są. Jamie Lee Curtis jest świadoma swoich mankamentów, ale udało jej się z nimi oswoić. Jak?

Mam trochę sadełka na brzuchu [aktorka zaczęła potrząsać fałdką]. Mój brzuszek nawet ma imię - mówiła z uśmiechem w w tegorocznym wywiadzie dla "More Magazine". - Nazywa się Midge. Kiedy ćwiczę Pilates, mówię do Midge: "Pociągnij się, Midge."

04/21/2012 - Jamie Lee Curtis - The American Red Cross Red Tie Affair 2012 - Arrivals - Fairmont Miramar Hotel, 101 Wilshire Boulevard - Santa Monica, CA, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Andrew Evans / PR Photos

Jamie Lee Curtis

Biorąc pod uwagę brutalne realia Hollywood, które promują tylko to co szczuplejsze, jędrniejsze i bardziej skandalizujące, postawa Jamie Lee Curtis jest godna podziwu. Aktorka nie bierze udziału w morderczym i bezsensownym wyścigu z czasem. Zamiast tego cieszy się każdą chwilą. Ona jednak za swoje największe osiągnięcie życiowe uznaje zwycięską walkę z uzależnieniem od alkoholu i leków przeciwbólowych.

11/20/2012 - Jamie Lee Curtis and sister Kelly Lee Curtis - Andrew Evans / PR Photos

Do listy osiągnięć Curtis należałoby jednak także wpisać liczne nagrody filmowe, sukces wydawniczy (aktorka napisała kilka książek dla dzieci), a także udane życie prywatne. Od 1984 jest żoną aktora Christophera Guesta. Para adoptowała dwoje dzieci: Annie i Thomasa. Co ciekawe Curtis jest chrzestną Jake'a Gyllenhaala.

Actress Jamie Lee Curtis wears a tool belt as she presents an award honoring the cast of REUTERS/Fred Prouser

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.