Sylwia Grzeszczak urodziła na początku grudnia. Teraz PIERWSZY RAZ mówi o córce

"Nie brakuje mi niczego, moje życie zostało wzbogacone, jesteśmy teraz we trojkę" - Sylwia Grzeszczak pierwszy raz powiedziała o macierzyństwie.

5 grudnia na świat przyszła córka Sylwii Grzeszczak i Libera - Bogna. Wokalistka bardzo chroni swoją prywatność i do tej pory ograniczyła się do poinformowania fanów o narodzinach Bogny na swoim profilu na Facebooku. Teraz powiedziała trochę więcej.

2015 rok był dla mnie bardzo szczęśliwym i bardzo wzruszającym czasem. Mamy w domu nowe życie, jest do czego wracać - powiedziała w rozmowie z RMF FM.

Wokalistka zdradziła też, że na razie nie planują z Liberem kolejnego potomka.

Na razie mamy małą Bognę w domu - wyjaśniła ze śmiechem.

Uroki macierzyństwa to jednak również nieprzespane noce, czego wokalistka nie zamierzała wcale ukrywać.

Nie brakuje mi niczego, moje życie zostało wzbogacone, jesteśmy teraz we trojkę. Wyciszyłam się muzycznie i dziękuję wszystkim, że na mnie czekają. Odwdzięczę się nowymi utworami. Muszę odespać trochę i wrócić ze zdwojoną siłą - wyjaśniła.

W studiu obecny był też mąż Sylwii Grzeszczak, Liber, który o córce i rodzicielstwie powiedział bardzo lakonicznie:

Bogna nie różni się od innych dzieci, je i śpi - dodał Liber.

Informacje o tym, że artystka jest w ciąży, pojawiały się już w czerwcu, jednak dopiero w sierpniu zdecydowała się o tym poinformować, także za pośrednictwem Facebooka. Liber i Sylwia Grzeszczak wzięli ślub w lipcu ubiegłego roku .

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.