Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub! Zapowiedzieli, że nie będzie ani zdjęć, ani wywiadów

Muzyczne małżeństwo.
Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub! Zapowiedzieli, że nie będzie ani zdjęć, ani wywiadów. "S+M=<3". Ten skrót, który na swoim Facebooku umieściła autorka "Małych rzeczy", można rozszyfrować jako Sylwia (Grzeszczak) i Marcin (Piotrowski pseud. Liber) kochają się i to uczucie przypieczętowali ślubem. Sylwia Grzeszczak i Liber 28 lipca wzięli ślub. Tę radosną informację podała na swoim Facebooku świeżo upieczona panna młoda. Wpis skierowany jest przede wszystkim do fanów, którzy od dłuższego czasu zasypywali swoją idolkę pytaniami o ceremonię. "Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości. (...) Kocham muzykę, dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach, tak jak robiłam to od dziecka, i skomponować kolejne utwory, by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach, niż peplać w nieskończoność o prywacie!" - napisała Grzeszczak. O ślubie poinformował też Liber, także via Facebook. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

"S+M=<3". Ten skrót, który na swoim Facebooku umieściła autorka "Małych rzeczy", można rozszyfrować jako Sylwia (Grzeszczak) i Marcin (Piotrowski pseud. Liber) kochają się i to uczucie przypieczętowali ślubem.

Sylwia Grzeszczak i Liber 28 lipca wzięli ślub. Tę radosną informację podała na swoim Facebooku świeżo upieczona panna młoda. Wpis skierowany jest przede wszystkim do fanów, którzy od dłuższego czasu zasypywali swoją idolkę pytaniami o ceremonię.

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości. (...) Kocham muzykę, dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach, tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory, by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach, niż peplać w nieskończoność o prywacie! - napisała Grzeszczak.

O ślubie poinformował też Liber, także via Facebook.

Liber wziął ślub Fot. Screen z Facebook.com/liberofficial

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Sylwia Grzeszczak wzięła ślub Fot. Screen z Facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

karo

Więcej o:
Komentarze (7)
Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub! Zapowiedzieli, że nie będzie ani zdjęć, ani wywiadów
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 46 razy 36

  Komponuje, gra na instrumentach. Nie ustawia się na ściankach, odbiorców ma, dwie gwiazdki na OLiS, nie świeci tyłkiem. Daje radę w tym co robi.

 • kon.ruchalski

  Oceniono 62 razy 28

  "Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub" - a Zbyszek i Gienia Paświszczakowie wzięli kredyt.

 • tekla56

  Oceniono 34 razy 18

  Gratulacje

 • wintersun

  Oceniono 20 razy 12

  On musi być... ksieńciem

 • iwonnth

  Oceniono 8 razy 4

  Piękna z nich para nie ma co !
  I są ze sobą już prawie 8 lat !
  Teraz trzeba życzyć szczęścia i dzidziusia :)

 • pata.m

  Oceniono 22 razy -2

  Kto?

 • komentarzyca

  Oceniono 4 razy -4

  Ile razy już mówiłam tak
  Ile razy już mówiłam tak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX