Sylwia Grzeszczak urodziła córkę. Zdradziła, jak będzie miała na imię

Sylwia Grzeszczak urodziła córkę! Poinformowała o tym na Facebooku. Podała też, że córka będzie miała na imię Bogna.

Sylwia Grzeszczak dba o to, żeby jej życie prywatne nie było przedmiotem publicznych roztrząsań, jednak tę informację podała sama. Na Facebooku poinformowała, że w sobotę została mamą, a jej córka będzie miała na imię Bogna.

05.12.15....Nasza mała Bogna przyszła na świat !!! Dziękujemy Wszystkim osobom z Ginekologiczno-Położniczego Klinicznego Szpitala UM w Poznaniu za troskę, wsparcie i opiekę która była tak bardzo ważna w ostatnim czasie! Wszystkim tym, którzy od samego początku kibicowali, za kwiaty, sms-y, kartki, piękne słowa! Naszym najbliższym oraz rodzicom na których z dumą patrzymy że zostali dziadkami. i Tobie Panie Boże za ten cenny dar jakim jest życie! Że możemy tego doświadczać! - brzmi pełna treść wpisu.

Informacje o tym, że artystka jest w ciąży, pojawiały się już w czerwcu, jednak dopiero w sierpniu zdecydowała się o tym poinformować, także za pośrednictwem Facebooka. Ojcem dziecka jest Liber , raper, z którym Sylwia Grzeszczak w lipcu ubiegłego roku wzięła ślub .

Gratulujemy, a mamie i dziecku życzymy zdrowia.

Wpis na profilu Sylwii GrzeszczakWpis na profilu Sylwii Grzeszczak Screen z Facebook.com/Sylwia Grzeszczak Screen z Facebook.com/Sylwia Grzeszczak

Dlaczego Sylwia Grzeszczak nie opowiada o swoim życiu prywatnym? Posłuchajcie.

Zobacz wideo

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.