Sinead O'Connor na FB: Jestem w hotelu, przedawkowałam. Policja: Jest już odnaleziona i bezpieczna

Sinead O'Connor poinformowała na Facebooku o próbie samobójczej. Wokalistka miała przedawkować narkotyki w jednym z irlandzkich hoteli. Tamtejsza policja poinformowała media, że O'Connor została już odnaleziona i otrzymała pomoc medyczną.

Sinead O'Connor została już "znaleziona i bezpieczna" - to najnowsze doniesienia po tym, jak jej wpisy na Facebooku wywołały alarm. Wokalistka przyznała się tam do próby samobójczej.

Ostatnie dwie noce mnie wykończyły. Przedawkowałam. Nie ma innego sposobu, żeby zdobyć szacunek. Nie jestem w domu, jestem w hotelu, gdzieś w Irlandii, pod zmienionym nazwiskiem. Gdybym tego nie napisała, moje dzieci i rodzina nawet by o tym nie wiedziały - pisała.

Sinead O'Connor, która jakiś czas temu przeszła zabieg wycięcia macicy i cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową znajdowała się w złym stanie psychicznym. To była jej kolejna próba samobójcza. Pisała dalej, że gdyby tam zmarła, tygodniami nikt by niczego nie wiedział.

Bo podobno jestem śmieciem i zasługuję na opuszczenie i traktowanie jak gówno właśnie wtedy, kiedy wycięto mi macicę, a moje dziecko jest strasznie chore - brzmiała dalsza część rozpaczliwego wpisu.

Wpis zgromadził 4,5 tysiąca wpisów, głównie ze wsparciem dla artystki. Policji irlandzkiej udało się na szczęście odnaleźć Sinead O'Connor. Poinformował o tym serwis "Billboard".

Sinead O'Connor miała zostać znaleziona i otrzymać pomoc medyczną po domniemanym przedawkowaniu w pokoju hotelowym w Irlandii. Według źródeł zbliżonych do zdarzenia O'Connor została "odnaleziona i jest bezpieczna". Policja z Dublina na razie nie skomentowała sytuacji - czytamy tam.

Sinead O'Connor samotnie wychowuje 21-letniego Jake'a, 11-letniego Shane'a, 9-letniego Yeshuę i 19-letnią Roisin. Na wiosnę poinformowała, że jej syn od marca cierpi na chorobę "zagrażającą życiu". W sierpniu, również za pośrednictwem Facebooka, opublikowała skan dokumentu z którego wynikało, że w trakcie koncertów w Niemczech była oszukiwana przez otoczenie.

Wpis na profilu Sienead O'ConnorWpis na profilu Sienead O'Connor Screen z Facebook.com/Sinead O'Connor Screen z Facebook.com/Sinead O'Connor

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.