Rodzice Dody wygrali z Agnieszką Szulim. Mają być przeprosiny i konsekwencje finansowe. Poważne

Rodzice Dody wygrali sprawę sądową z Agnieszką Szulim. Dziennikarka będzie musiała przeprosić. Czekają ją też konsekwencje finansowe.

Informację o wygranej rodziców podała na Facebooku Doda .

Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) - napisała po prostu.

Sprawa ciągnęła się ponad półtora roku (od 15 kwietnia 2014 roku), a założył ją P aweł Rabczewski , skarżąc Agnieszkę Szulim o naruszenie dóbr osobistych w jej programie "Na językach". Dziennikarka będzie musiała przeprosić rodziców Dody, Pawła i Wandę Rabczewskich , oraz ponieść konsekwencje finansowe.

Dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie dóbr osobistych, w której nasz klient Paweł Rabczewski pozwał panią Agnieszkę Szulim oraz stację TVN. Sąd nakazał zarówno pani Agnieszce, jak i stacji TVN opublikowanie przeprosin za słowa, które padły w programie "Na Językach" pod adresem pana Pawła i sytuacji związanej z jego potomstwem. Przeprosiny w formie oświadczenia mają trwać minimum 20 sekund, zajmować całą powierzchnię ekranową i zostać wyemitowane przed programem "Na Językach". Dodatkowo, pani Szulim i TVN zostali zobowiązani do wypłacenia 25 tysięcy zadośćuczynienia panu Rabczewskiemu oraz wpłacenia kolejnych 25 tysięcy na cel społeczny - w tym wypadku jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok nie jest prawomocny i można spodziewać się apelacji ze strony pani Szulim i TVN-u, ale myślę, że sąd drugiej instancji podtrzyma ten wyrok - powiedział w rozmowie z Fakt24.pl mecenas Bartosz Czupajło.

Doda kilka razy opowiadała o konflikcie rodziców z Agnieszką Szulim. W jednej z rozmów obwiniła ją o nowotwór, który zaatakował matkę.

Moi rodzice ciężko przeżyli newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza - mówiła w rozmowie z magazynem "Flesz".

Wanda Rabczewska i DodaWanda Rabczewska i Doda Screen z Instagram.com/Doda Screen z Instagram.com/Doda

Doda jest też osobiście skonfliktowana z Agnieszką Szulim. Szulim oskarżyła ją, że na gali Niegrzeczni 2014 została przez nią zaatakowana w toalecie. Doda natomiast utrzymuje, że nikogo nie uderzyła, a to Szulim narusza jej dobra osobiste. Wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

alex

Aplikacja Plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.