Agnieszka Kaczorowska ostro w "Gali": Media zrobiły ze mnie uwodzicielkę. Zdecydowane dementi

Agnieszka Kaczorowska ratuje swój wizerunek w mediach. Tancerka znana ze słabości do starszych mężczyzn, jest podejrzewana o romans z Łukaszem Kadziewiczem. Udzieliła wywiadu w magazynie "Gala".

Agnieszka Kaczorowska nie spodziewała się tak emocjonującej edycji " Tańca z gwiazdami ". Nie chodzi tu jednak o zaciętą walkę o zdobycie kryształowej kuli. Od kilku tygodni w show-biznesie aż huczy od plotek o rzekomym romansie tancerki z partnerem z programu żonatym Łukaszem Kadziewiczem. Ostatnie popisy na parkiecie wcale ich nie uciszyły. Na stronie "Gali" pojawiła się zapowiedź szczerego wywiadu z Kaczorowską. Padły mocne słowa:

Media zrobiły ze mnie uwodzicielkę, ale większość informacji jest po prostu nieprawdziwa!

Z okładki krzyczą aż zdecydowane słowa Kaczorowskiej: "Nie jestem niczyją kochanką". Jak dowiadujemy się z zapowiedzi rozmowy, tancerka dalej rozwija te słowa.

Kolejna rola, którą muszę odegrać, to rola kochanki Łukasza. W rzeczywistości łączy nas praca i taniec.

Jak widać, Kaczorowskiej bardzo zależy na wygranej kolejnej edycji polsatowskiego show. Czy okładka ze szczerym wyznaniem uratuje sytuację? Dowiemy się na finale "Tańca z gwiazdami". Jedno jest pewne - Kaczorowska jeszcze długo będzie musiała znosić nieprzychylne komentarze na swój temat. Przynajmniej do czasu gdy...znajdzie chłopaka. ;)

Zobacz wideo

sew

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.