Scott Disick ma już nową dziewczynę? "Kourtney, nie patrz". Nie zgadniecie, ile ma lat. Reakcja celebrytki najlepsza

Związek Kourtney Kardashian i Scotta Disicka zakończył się medialnym skandalem. Nowa miłość w życiu celebryty również jest głośno komentowana przez media. Swoje dorzuciła najstarsza Kardashianka.

Na początku lipca media obiegły zdjęcia Scotta Disicka bawiącego się w najlepsze na wakacjach z byłą dziewczyną. Kourtney Kardashian nie potrzebowała więcej dowodów niewierności ojca swoich trójki dzieci. Po 9 latach zakończyła związek z "Lordem Disickiem". Celebryta nieszczególnie się tym przejął, nie porzucił swojego imprezowego trybu życia, a niedawno pokazał się nawet z nową dziewczyną. Padło na 18-letnią (!) modelkę Lindsay Vrckovnic. Paparazzi "przyłapali" parę na czułościach na plaży w Miami w zeszły piątek.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kourtney, odwróć teraz wzrok - zatytułował swoją fotorelację z wypadu Disicka i jego nowej dziewczyny "Daily Mail".

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Kourtney nie posłuchała, zdjęcia widziała, ale niewiele sobie z tego robi.

Kiedy Kourtney dowiedziała się, ile lat ma nową dziewczyna Scotta, po prostu się roześmiała. Stwierdziła, że pokazywanie się z tak młodą dziewczyną jest żenujące i pokazuje, jak niepewną siebie osobą jest Scott. Powiedziała, że Scott pewnie myśli sobie, że jest cool spotykając się z nastoletnią modelką, a to straszny banał i schemat powielany przez wielu bogatych trzydziestoparolatków - donosi źródło Hollywoodlife.com.

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian ma 36 lat, jej były partner w tym roku skończył 32.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.