Syn Jacka Nicholsona jest do niego podobny, owszem. Buzzfeed widzi w nim sobowtóra innego gwiazdora. "To ta sama osoba!"

Czy to możliwe, że syn Jacka Nicholsona i Leonardo DiCaprio to ta sama osoba? Nie, nie chodzi o to, że DiCaprio jest synem Nicholsona. Zaraz wszystko zrozumiecie.

No dobrze, wiemy, że to niemożliwe, ale zdjęcia mówią same za siebie. Coś tu jest głęboko nie w porządku - albo wręcz przeciwnie: wszystko tu do siebie pasuje, i to aż za dobrze.

Pośród piątki dzieci, jakich dorobił się Jack Nicholson , jest też Raymond, sympatyczny, przystojny 23-latek. Panów czasami można spotkać razem, najczęściej na jakiejś imprezie sportowej, na przykład meczu Lakersów.

Wtedy wyglądają tak:

Jack Nicholson z synem RaymondemJack Nicholson z synem Raymondem Bulls Bulls

Już kojarzycie, o co chodzi w tej intrydze? Popatrzcie raz jeszcze na twarz dżentelmena po prawej. Jej wygląd "brzmi" znajomo?

Jack Nicholson z synem RaymondemJack Nicholson z synem Raymondem Bulls Bulls

Ok, to teraz dla utrwalenia popatrzcie raz jeszcze. NAPRAWDĘ UWAŻNIE.

Raymond NicholsonRaymond Nicholson Bulls Bulls

Teraz widzicie, dokąd zmierzamy? CO ZA PODOBIEŃSTWO! Przypadek? Nie sądzimy.

Raymond Nicholson, Leonardo DiCaprioRaymond Nicholson, Leonardo DiCaprio Bulls/East News Bulls/East News

Rzecz ma się tak. Już samo to zestawienie pozwala, żeby powziąć cokolwiek niecne podejrzenia, ale tam, gdzie my rozważamy różne za i przeciw, "BuzzFeed" nie waha się postawić przeraźliwie jasnej i apokaliptycznie nieodwołalnej diagnozy :

Raymond Nicholson i Leonardo DiCaprio to ta sama osoba!

Po czymś takim boimy się spojrzeć w lustro, żeby przypadkiem nie odkryć, że my to ktoś inny. Jednak z drugiej strony, skąd wiemy, że Ray i Leonardo naprawdę nie są tą samą osobą? Skąd wiemy, że wszystkie trzy osoby, które prezentujemy poniżej, nie są jedną osobą, ale w różnym wieku? Skąd wiemy, że Doda naprawdę nie jest królową popu? Na świecie, w którym Kim Kardashian trafia na okładkę "Vogue'a", a Natasza Urbańska zdobi okładkę "Playboya" nie takie rzeczy są możliwe.

Raymond Nicholson, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson.Raymond Nicholson, Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson. Bulls/East News Bulls/East News

Czy to możliwe, że to ten sam człowiek w wieku 20, 40 i 70 lat???

embed

alex

Materiały partnerów

celebrity look

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Uważacie, że to naprawdę ta sama osoba?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.