Megan Fox i Brian Austin Green ROZSTALI SIĘ po 11 latach. Powód? Dość nieoczekiwany

Megan Fox, gwiazda "Transformersów" i Brian Austin Green, niezapomniany David z "Beverly Hills 90210", nie są już razem. Po 11 latach małżeństwa para postanowiła zakończyć związek.

Informacją żyją zachodnie tabloidy. Jako pierwszy podał ją amerykański "US Weekly".

Megan i Brian rozstali się. Decyzję o tym podjęli 6 miesięcy temu - czytamy .

Powód rozstania? Dość nieoczekiwany.

Ona walczy o swoją karierę. Ma obsesję na punkcie zdobywania nowych ról - informuje źródło, na które powołuje się magazyn.

Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia. Rzecznicy obojga gwiazd milczą. Ale co ciekawe, "Daily Mail" podaje jeszcze jeden powód niezgody między małżonkami.

Był nim remont wartego 3,35 miliona dolarów domu - czytamy . - I nagle okazało się, że oboje chcą sprzedać dom, co było wczesnym sygnałem, że para rozstaje się.

29-letnia Megan Fox i 42-letni Brian Austin Green mają dwóch synów: 3-letniego Noaha Shannona i półtorarocznego Bodhi Ransoma. Pobrali się w 2010 roku.

Nigdy niczego nie byłem bardziej pewny w swoim życiu. To idealny początek czegoś, co mam nadzieję, będzie wspaniałym wspólnym życiem - mówił wtedy gwiazdor "Beverly Hills 90210".

To było jego drugie podejście do małżeństwa z Megan. Najpierw oświadczył jej się w 2006 roku, ale Fox jeszcze długo nie chciała się zgodzić.

Małżeństwo nie jest realistycznym celem dla kogoś, kto ma 23 lata - mówiła w 2009 roku.

Rok później w czerwcu znowu poprosił ją o rękę. Oficjalnie zgodziła się 3 tygodnie później, na Hawajach.

Megan Fox i Brian Austin Green Megan Fox i Brian Austin Green  LFI/PHOTOSHOT/REPORTER/Jean Cummings LFI/PHOTOSHOT/REPORTER/Jean Cummings

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.