Gdy w 1997 roku wystąpiła w największym bodaj hicie wszech czasów - " Titanicu " - miała zaledwie 9 lat. Alex Owens-Sarno zagrała w nim małą dziewczynkę, Corę Cartmell . M ożecie ją kojarzyć ze sceny, gdy tańczyła z Leonardo diCaprio na zabawie z najbiedniejszą załogą statku. Dziś urodzona w 1988 roku Alex Owens-Sarno ma 27 lat i nadal interesuje się aktorstwem, choć jej dorobek niestety jest skromny. Oprócz kultowego obrazu wystąpiła jeszcze w filmie dokumentalnym "Background Music" z 2014 roku. Owens publikuje swoje zdjęcia na profilach na Instagramie i Facebooku.
Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak pracowało jej się na planie ze słynnym amantem, czyli oczywiście z Leonardo. Według niej, aktor był tak samo uroczy w rzeczywistości, co w roli Jacka, w którego wcielił się w "Titanicu".
Między scenami zamawiał dla mnie masło orzechowe i kanapki z galaretką - mówiła w Buzzfeed.com.
Ale jego wybryki na tym się nie skończyły, bo:
Tańczył wokół kamery próbując mnie rozśmieszyć - dodała.
Owens miała niewątpliwą i rzadką przyjemność zatańczyć z ówczesnym bożyszczem kobiet. Jakie to było uczucie?
Leo był super tancerzem! Musiał być, aby mój taniec wyglądał lepiej. Plus, taniec z Leo jest takim wspaniałym doświadczeniem - wyjaśniła.
Niedawno zaś dodała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie eseju, który napisała tuż po tym, gdy otrzymała rolę w "Titanicu". Widać, że było to dla niej ogromne przeżycie.
Moja mam znalazła esej opisujący, jak zagrałam w "Titanicu". Niektóre z tych zdań, jak "Zawsze chciałam zostać aktorką"... Nigdy nie zapomnę dnia, gdy usłyszałam, jak moja mama powiedziała: "To jest twoja szansa na zagranie w filmie". Ten gorący dzień, gdy byłam w 3 klasie podstawówki, był najlepszym dniem mojego życia - pisała .Facebook.com/OwensSarnoAlex Facebook.com/OwensSarnoAlex
Vic
Tak Krupińska i Karpiel-Bułecka świętują w górach. Ich dom jest bardzo klimatyczny
Sylwia Peretti ma żal do Magdy Gessler. "Zrobiła sobie cyrk z mojego życia"
Rzeźniczak odpowiedział na skandaliczne słowa hejterki. "Nie da się zapomnieć, gdy dziecko..."
Klaudia El Dursi urządziła się w wielkiej willi. Jest jak w katalogu. "Beżowe królestwo"
Niecodzienne dekoracje u Kurzopków na Wielkanoc. Pomysł z serwetkami przyciąga uwagę
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Doktorowa z "Rancza" zaskoczyła wyznaniem. Tego nie wiedzieliście o serialu
Opozda zagrała w "Świecie według Kiepskich". Tak wtedy wyglądała. Szok
Tak żyje była Miss Świata. W domu wszystko jest przemyślane. Klimat nie do podrobienia