20 czerwca w Teatrze Nowym w Zabrzu miało dojść do nieprzyjemnej sytuacji pomiędzy Arkadiuszem Naderem, policjantem z " Rancza ", a jego serialową żoną Magdaleną Waligórską . Aktor twierdził, że jego koleżanka z planu wraz ze swoim partnerem pobili go. Zeznał, że w gdy między nim a Waligórską wybuchła kłótnia, włączył się do niej Mateusz Lisiecki, partner aktorki i pracownik zabrzańskiego teatru.
Z relacji poszkodowanego wynika, że aktorka go poszarpała, a jej partner uderzył go w twarz. Przybyli do teatru policjanci załagodzili sytuację i wydawało się, że aktorzy doszli do porozumienia - powiedziała Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Zabrzu mówi serwisowi Katowice.Gazeta.pl.
Teraz sama Waligórska po raz pierwszy skomentowała całe zajście.
Złożyłam doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Poczekam, aż odpowiednie organy zaczną działać - mówi Waligórska w rozmowie z "Super Expressem". - Moje powstrzymywanie się od jakichkolwiek reakcji wynika z szacunku dla widzów "Rancza", z którym się bardzo głęboko utożsamiam, który jest częścią mojego życia.
Nader , także zwrócił się do organów ścigania. Zrobił to jednak wcześniej, bowiem tuż po zdarzeniu złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Zdjęcia aktora opublikowane przez portal Fakt.pl pokazują go posiniaczonego i z plastrem na twarzy.
Zostałem napadnięty, pobity i wielokrotnie znieważony w publicznym miejscu - napisał w oświadczeniu Nader.
Nader zeznał, że w gdy między nim a Waligórską wybuchła kłótnia, włączył się do niej Mateusz Lisiecki, partner aktorki i pracownik zabrzańskiego teatru.
Z relacji poszkodowanego wynika, że aktorka go poszarpała, a jej partner uderzył go w twarz. Przybyli do teatru policjanci załagodzili sytuację i wydawało się, że aktorzy doszli do porozumienia - Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Zabrzu mówi serwisowi Katowice.GazetNader zeznał, że w gdy między nim a Waligórską wybuchła kłótnia, włączył się do niej Mateusz Lisiecki, partner aktorki i pracownik zabrzańskiego teatru.Z relacji poszkodowanego wynika, że aktorka go poszarpała, a jej partner uderzył go w twarz. Przybyli do teatru policjanci załagodzili sytuację i wydawało się, że aktorzy doszli do porozumienia - Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Zabrzu mówi serwisowi Katowice.Gazeta.pl.
karo
Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Gwiazdy podczas Grammy uderzyły w Trumpa i ICE. Były owacje na stojąco
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Paskowy TVN zażartował ze zdjęcia polityka. "Polska 2050 ma nową szefową, Hołownia..."
Emocjonalny wpis Pawła Małaszyńskiego. "Dwa lata temu umarł uśmiech"
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Hołownia ogłasza na Instagramie: Dojrzałem do poważnej decyzji. Jego wpis wywołał sporo emocji
Sara James pojawiła się na studniówce w blondzie. Lawina komentarzy