Kinga Korta z "Żon Hollywood" i jej zsuwająca się sukienka. Jest i plus wpadki. Wiedzieliście, że ma TAKI biust?

Celebrytka pojawiła się na pokazie mody, ale to nie było udane "wystąpienie". Rozmiar sukienki był za duży, a góra zsuwała się z dekoltu.

Kinga Korta , która zdobyła popularność w Polsce dzięki programowi " Żony Hollywood ", w poniedziałek pojawiła się na pokazie kolekcji Paprocki&Brzozowski. Na tę okazję wybrała dość fantazyjną sukienkę z kieszeniami na piersiach. Może i ten oryginalny krój dałby się jeszcze jakoś obronić, gdyby tylko sukienka była we właściwym rozmiarze. Niestety była zdecydowanie za duża, a materiał niemiłosiernie zsuwał się z dekoltu celebrytki, ukazując więcej niż chciała. Na pokazie Korta co chwilę podciągała górę swojej niesfornej sukienki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W programie Korta pokazała, że uwielbia się stroić, jest uzależniona od zakupów, a jej ulubione kreacje to te z metką Chanel. Dlatego tym bardziej dziwi nas, że dbająca o każdy szczegół swojego wyglądu celebrytka nie zauważyła, że sukienka źle się układa i w efekcie wizualnie spłaszcza jej piersi. A może to zamierzone działanie? Oceńcie sami. My widzimy jedną pozytywną stronę tej wpadki. Mimo niefortunnego fasonu sukienki, dopiero teraz zwróciliśmy uwagę na to, że biust Korty jest tak pokaźnych rozmiarów.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.