Córka Nicole Kidman chce wystąpić w muzycznym show. Ojciec ją wspiera, matka niekoniecznie. "Będzie ogromnie sfrustrowana, jeśli..."

6-letnia córka Nicole Kidman i Keitha Urbana chce wziąć udział w australijskim "The Voice Kids". Jak się okazuje, rodzice dziewczynki mają podzielone opinie na ten temat.

Aktorka razem ze swoim mężem pojawiła się wczoraj na finale amerykańskiego "Idola". Oboje udzielili krótkiego wywiadu dotyczącego przyszłej kariery ich córki. Na pytanie dziennikarki , czy nie mają nic przeciwko występowi małej Sunday w muzycznym show, Nicole i Keith mieli różne odpowiedzi:

Pewnie, będę wspierać i kibicować naszej córce - od razu odparł muzyk.
Będzie ogromnie sfrustrowana, jeśli nikt nie weźmie jej do swojej drużyny. Gdy Sunday mi powiedziała, że chce wystąpić w programie, odpowiedziałam: kochanie, co jeśli żaden juror się nie odwróci? A ona dumnie stwierdziła, że nic jej się nie stanie z tego powodu. Ale na pewno będzie zawiedziona. Chce ją chronić, ale chcę też żeby podążała za swoimi marzeniami - wyraziła swoje obawy Nicole.

Kidman wie, co mówi, w show-biznesie funkcjonuje już od blisko trzydziestu lat. To naturalne, że ma obawy, co do występu swojej córki, Sunday Rose.

A co Wy myślicie o występach małych dzieci w telewizyjnych talent-show?

Zobaczcie, jak para prezentowała się na wczorajszej imprezie:

Zobacz wideo

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.