Książę George już od tygodnia jest starszym bratem. Jak reaguje na Charlotte? Urocze

Jak donoszą zagraniczne media - książę George jest absolutnie zakochany w swojej młodszej siostrze, księżniczce Charlotte.

Przyjście na świat drugiego dziecka, bywa kłopotliwe dla rodziców. Pojawiają się wtedy wątpliwości, jak starsze rodzeństwo zareaguje na nowego członka rodziny. Czy książę George jest zazdrosny o swoją siostrę? Charlotte ma niespełna tydzień, a już wyszło na jaw, że starszy brat okazuje jej wiele miłości. Kate i William właśnie przeprowadzili się z Pałacu Kensington do swojej letniej posiadłości na wsi, Anmer Hall. Podobno syn książęcej pary jest "absolutnie zafascynowany" rodzeństwem i uśmiecha się za każdym razem, gdy dziewczynka jest w pobliżu.

Pokazali małą Charlotte księciu Jerzemu i jest totalnie zafascynowany swoją siostrą - informuje osoba z królewskiej rodziny w "HollywoodLife.com". - Uśmiecha się i wskazuje na nią, gdy ją widzi i wydaje się całkiem zadowolony z faktu posiadania rodzeństwa.

Jak donoszą brytyjskie portale, w opiece nad małą Charlotte ma teraz pomagać matka księżnej Kate, Carole. Przez kilka tygodni Carole będzie mieszkać razem z książęcą parą. Bez pomocy dodatkowych niań, babcia będzie mogła w pełni oddać się opiece nad wnukami, a tym samym pomóc Kate i William przetrwać ten "gorący" okres.

Matka Kate będzie w pałacu przez miesiąc, aby pomóc świeżo upieczonym rodzicom. Kate już wiele zawdzięcza swojej matce, bo była też przy niej, gdy urodziła George'a. W takim czasie najlepiej jest mieć bliską osobę przy sobie. Pomoc matki jest bezcenna - dodaje królewski informator.

Nie możemy doczekać się wspólnych zdjęć królewskiego rodzeństwa.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.