Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego stała grzecznie obok ojca, dzisiaj mówią o niej wszyscy. Patrzymy na zdjęcia i rozumiemy dlaczego

Ta urocza blondynka, która na wieczorze wyborczym towarzyszyła Andrzejowi Dudzie, to jego córka, Kinga. Wraz z matką wspierała sławnego ojca w walce o fotel prezydencki. Jej bezpretensjonalność, uroda i wdzięk sprawiły, że dzisiaj wszyscy się nią interesują.

Media już teraz nazywają ją przyszłą "pierwszą córką" i zestawiają z innymi córkami znanych polityków, Aleksandrą Kwaśniewską i Kasią Tusk . Piękna 20-latka, studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze wszech miar ma szansę wejść na celebryckie salony - o ile zechce. Pod jej wrażeniem był sam Ryszard Kalisz , koneser kobiecej urody.

Córka i żona, muszę powiedzieć, chapeau bas - komplementował ją i jej matkę, Agatę, po konwencji wyborczej PiS.

Na razie Kinga Duda zgodziła się wziąć udział w końcówce kampanii prezydenckiej. W piątek, na samo zakończenie kampanii, wystąpiła wraz z ojcem na "Tweetupie", a w dniu wyborów dała się sfotografować, gdy wraz z rodziną wkładała swój głos do urny wyborczej.

Współczesna Polska nie do końca jest Polską moich marzeń. Mamy teraz pytanie o to, jaki będzie nasz kraj i w jakiej Polsce chcemy być dorośli - mówiła Kinga Duda tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej.

<< PRZYSZŁA 'PIERWSZA CÓRKA'? ZDJĘCIA KINGI DUDY >>

Pomimo młodego wieku, Kinga Duda całkiem nieźle radzi sobie w przestrzeni medialnej. Konta na portalach społecznościowych są pod jej całkowitą kontrolą. Kiedy jej ojciec wystartował w wyborach, Kinga Duda zablokowała niepowołanym osobom dostęp do swoich kont na Facebooku i Instagramie .

Podczas nielicznych oficjalnych wystąpień prezentuje się nienagannie, jest wzorem stylu, klasy i elegancji. Czuwają nad tym zapewne doradcy jej ojca, ponieważ jej profilowe zdjęcie na Facebooku sugeruje, że jest dziewczyną nieco melancholijną i zbuntowaną. Świadczyłoby o tym również nagranie z czasów, kiedy była jeszcze uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie. Wystąpiła wtenczas w spektaklu przywołującym na myśl niezbyt grzeczne produkcje broadwayowskie. Kinga Duda miała wtedy na sobie błyszczącą mini i fikuśne boa.

W mojej gestii jest utrzymać tu ład, dyscypliny smak. Moja droga, nie ubieraj się tak - śpiewała wtedy, w pewnym momencie stawiając stopę na leżącym u jej stóp partnerze scenicznym.

Do którego wizerunku jej bliżej? Być może dowiemy się, jeżeli Kinga Duda zdecyduje się wykorzystać swoją gwałtowną popularność i pozostanie w mediach na dłużej.

Kinga DudaKinga Duda Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

 

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.