Odeta Moro schudła! "W pewnym momencie życie się zmienia". Zrzuciła aż 12 kg. Widać różnicę?

Odeta Moro została prowadzącą nowego programu "Apetyt na zdrowie" w TVN Meteo Active. W jego ramach będzie odwiedzała sportowe imprezy, przeprowadzała treningi z gwiazdami i uczyła, jak żyć zdrowo.

Odeta Moro nigdy nie należała do osób "przy kości", jednak w jej przypadku metamorfoza jest widoczna gołym okiem. Zdrowy tryb życia i ćwiczenia zrobiły swoje - dziś celebrytka chwali się, że zgubiła aż 12 kg! O Moro, odkąd rozstała się z mężem Michałem Figurskim, jest w mediach coraz głośniej. Nic dziwnego, Odeta nie stara uciekać się od problemów, a wręcz przeciwnie - skupia się na karierze, wychowywaniu córki i pielęgnowaniu zdrowego stylu życia. W programie Dzień Dobry TVN wyznała :

W pewnym momencie życie się zmienia, trzeba iść dalej. Jakiś rok temu schudłam 12 kilo i to był pierwszy krok. Potem pojawił się sport, stosowałam też dietę, najpierw wegańską, później wegetariańską - nie ukrywam potem wróciłam do mięsa. Ale to dało mi bardzo dużo, inaczej czuję smaki, inaczej się odżywiam, a przede wszystkim lepiej się czuję.
Oprócz córki, w tej chwili są dla mnie ważne dwie rzeczy - telewizor i mata, która leży pod telewizorem. Oglądając można ćwiczyć i korzystać z tego, że robimy coś przyjemnego i pożytecznego.

<< ZOBACZ, JAK SIĘ ZMIENIŁA >>

W podobnym tonie wypowiadała się w rozmowie z "Twoim imperium". Dorzuciła tez tam kilka szczegółów dotyczących odchudzania.

Waga długo stała w miejscu. W pewnym momencie byłam już mocno zniechęcona. Myślałam, że moje wysiłki nie mają sensu. Ale kiedy waga drgnęła, to już zaczęła spadać na dobre - mówiła. - Odchudzałam się równo rok - z wyjątkiem przygotowań do "Celebrity Splash". Wtedy musiałam mieć dużo energii - dodała.

Żadna dieta cud i katowanie się na siłowni! Tylko ograniczanie spożywania niezdrowych pokarmów i ćwiczenia przed telewizorem - oto sprawdzona recepta na sukces odchudzonej Odety Moro. Jak widać gwiazda promienieje zdrowym wyglądem i pozytywnym nastawieniem do życia.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.