Zagrała seksowną policjantkę w serialu "Dempsey i Makepeace". Ma 59 lat i wciąż jest piękna! Zdradziła sekret swojego wyglądu

Piękna, uśmiechnięta i wciąż młodzieńcza twarz. Trudno uwierzyć w jej wiek, wygląda na przynajmniej 20 lat młodszą. Jak to możliwe?

Ona była spokojna, on dynamiczny. Ona wciąż gasiła jego zaloty, on niestrudzenie próbował ją poderwać. Ona to Makepeace, on - Dempsey, jeden z najsłynniejszych policyjnych duetów wszech czasów. Choć na ekranie wciąż się czubili, prywatnie od lat są szczęśliwym małżeństwem. Glynis Barber wydała właśnie książkę dotyczącą zdrowego stylu życia. Na spotkaniu autorskim towarzyszył jej mąż, Michael Brandon . Barber tego wieczoru wyglądała pięknie.

<< TAK DZISIAJ WYGLĄDA GLYNIS BARBER >>

Aktorka własnym wyglądem może zaświadczyć o prawdziwości tez zawartych w książce, której jest współautorką. Jednym z sekretów jest dieta.

Nie jadłam śniadania od trzech lat. Mój pierwszy posiłek to obiad - pisała niedawno w artykule opublikowanym w "Daily Mail".

Posiłki jada zbilansowane, pije dużo wody, żeby odpowiednio nawilżyć organizm, regularnie ćwiczy, ale i nie odmawia sobie drobnych przyjemności. Kilka razy w tygodniu odrobinę wina uważa nawet za wskazane.

Trzy lata temu zauważyłam u siebie pierwsze siwe włosy, ale nie mam ich zbyt wiele. Nigdy nie pozwoliłabym sobie na siwiznę, każda kobieta wygląda wtedy o 10 lat starzej - pisze.

Glynis BarberGlynis Barber East News East News

Glynis Barber urodziła się 25 października 1955 roku w Durbanie w południowej Afryce. Po szkole średniej znalazła się w Wielkiej Brytanii. Naukę aktorstwa pobierała w londyńskiej Mountview Academy of Theatre Arts. Jej filmowy debiut nie był oszałamiający, a horror "Terror" nie okazał się sukcesem. Popularność przyniosła jej dopiero rola seksownej policjantki z zasadami w serialu "Dempsey i Makepeace".

W tym roku wraz z Michaelem Brandonem świętują 26-lecie małżeństwa. Są szczęśliwi, ale nie zawsze było kolorowo.

Można było mieć nadzieję, że po 20 latach będzie nieco spokojniej, zresztą uważam, że już nieco złagodnieliśmy, ale wciąż jest dość niestabilnie - mówiła temu w wywiadzie dla "Daily mail". -  Nie wiem, może w tym właśnie tkwi cała tajemnica? W każdym razie nigdy nie jest nudno.
Raz goniła mnie po parkingu z pomarańczowym pachołkiem - dodawał od siebie Brandon. - Jesteśmy bardzo różni i myślę, że na tym polega część atrakcji.

Oboje byli wcześniej w związkach małżeńskich. Pierwszym mężem Barber był aktor Paul Antony Barber. Ślub wzięli w 1976 roku. W tym samym roku Michael Brandon poślubił swoją pierwszą żonę, aktorkę Lindsay Wagner. Oba małżeństwa rozpadły się w 1979 roku. Oboje przez 10 lat byli rozwodnikami, ślub wzięli w 1989 roku. Teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Michael Brandon i Glynis BarberMichael Brandon i Glynis Barber East News East News

alex

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.