Grali w "Szybkich i wściekłych", przyjaźnili się poza planem. Diesel właśnie został ojcem i złożył Walkerowi niezwykły hołd

Vin Diesel i Paul Walker zaprzyjaźnili się pracując wspólnie przy kolejnych częściach popularnej serii. Aktor nie krył wzruszenia na premierze ostatniego filmu z udziałem Walkera. Postanowił uhonorować jego pamięć w jeszcze jeden sposób.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Był wówczas w trakcie zdjęć do siódmej części "Szybkich i wściekłych". Jego partner z planu - Vin Diesel , postanowił uczcić jego pamięć nadając swojemu trzeciemu dziecku imię, które ma być hołdem dla zmarłego przyjaciela. Córka Diesela i Palomy Jimenez otrzymała imię Pauline.

Myślałem o nim, kiedy przecinałem pępowinę. Wiedziałem, że jest ze mną, czułem, że jest pewien sposób, by uczynić pamięć o nim częścią mojej pamięci, częścią mojego świata - powiedział aktor na premierze ostatniej części "Szybkich i Wściekłych" z udziałem Walkera.

Vin Diesel z córkąVin Diesel z córką Facebook.com/VinDiesel Facebook.com/VinDiesel

O tym, jak bliskie relacje łączyły Diesela z Walkerem świadczy też emocjonalne przemówienie, które aktor wygłosił na premierze filmu w Los Angeles. Wspominając partnera z planu, którego nazwał swoim bratem i najlepszym przyjacielem, Vin nie był w stanie powstrzymać wzruszenia i musiał przerwać wystąpienie.

 

em

Więcej o: