Brooklyn Beckham robi selfie, z tyłu pojawia się tata. David nowym mistrzem fotobomb? "Wybrał najstarszy sposób rodziców na zawstydzenie dzieci"

Kiedy jesteś 16-latkiem, selfie na Instagram to obowiązkowy punkt dnia. Niestety, czasem rodzic może zepsuć wszystko. Zwłaszcza kiedy jest tak przystojny jak David Beckham.

To miało być zwykłe zdjęcie. Brooklyn Beckham był na zakupach, przymierzył elegancki kapelusz, spodobał się sobie i postanowił podzielić się zdjęciem na Instagramie . No i mogło być super, ale niestety Brooklyn był na zakupach z tatą. Tak się złożyło, że David zrobił synowi psikusa i niepostrzeżenie pojawił się w jego kadrze:

Brooklyn Beckham, David BeckhamBrooklyn Beckham, David Beckham Instagram.com/brooklynbeckham Instagram.com/brooklynbeckham

David Beckham wybrał najstarszy sposób rodziców na zawstydzenie dzieci - skomentował "Daily Mail".

Zawstydzenie zawstydzeniem, gorzej, że fanki Brooklyna skupiły się głównie na wyglądzie jego taty:

David BeckhamDavid Beckham Instagram.com/brooklynbeckham Instagram.com/brooklynbeckham

Kiedy jesteś tak cool jak emerytowana gwiazda piłki, jedyne co może zrobić Twój syn to po prostu zasmiać się z tej nieoczekiwanej fotobomby - czytamy w brytyjskim tabloidzie.

My zdecydowanie wolimy zdjęcia z Davidem niż te bez niego. Ale Brooklyn, musimy Cię zmartwić - kiedy Twój tata jest za Tobą, drugi plan staje się naprawdę dużo ciekawszy.

jus

Materiały partnerów

Spodnie męskie - Selected

Bluza (bx0553) - Szary

Filcowy kapelusz Profilowany

Więcej o: