Agnieszkę Kotlarską poznaliśmy dzięki roli w jednym z odcinków serialu "Bank nie z tej ziemi" z 1993 roku. Potem wystąpiła w kilkunastu produkcjach telewizyjnych i filmowych, między innymi w filmach: "Pokuszenie", "Musisz żyć" i "U Pana Boga za miedzą". Zagrała też w kilku serialach: "Klan", "13 posterunek", "Samo życie", "Barwy szczęścia", "Plebania" czy "Szpilki na Giewoncie".
Agnieszka zagrała w wielu filmach, współpracowała z wieloma reżyserami, aczkolwiek jako pierwszy Jacek Bromski dał Jej prawdziwą szansę wykazania się zdolnościami aktorskimi w filmie i serialu "U Pana Boga za miedzą". Jej rola inspektorki Mariny Chmiel będzie z pewnością długo pamiętana - napisała w liście do portalu "Stopklatka" Katarzyna Śmiechowicz, informując o śmierci aktorki.
Agnieszka Kotlarska była absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1994 roku, jednak dyplom obroniła 2 lata później. Zaraz po studiach została aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Niekiedy mylono ją z modelką Agnieszką Kotlarską, zmarłą tragicznie w 1996 roku.
alex
Dziadek męża Viki Gabor usuwa nagrania ze ślubu. Powód szokuje
Menedżer Viki Gabor zabrał głos. Skomentował doniesienia o ślubie
Roksana Węgiel spędziła Wigilię z teściami i pasierbem. Rodzinne zdjęcia obiegły sieć
Wydało się, jak Chylińska zachowała się po wyjściu ze studia TVN. Szok
Lawina komentarzy po świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Widzowie się rozczarowali?
Opublikowano nowe nagranie z rzekomego ślubu Gabor. "Stało się, co się miało stać"
Grała małą Bożenkę w "Klanie" i nagle zniknęła z ekranu. Dziś ma zupełnie inne życie
Małgorzata Foremniak pokochała życie na wsi. Ma dom przerobiony ze stodoły
Dorota Szelągowska pokazała córkę. Wanda miała nietypową prośbę