Chodakowska pokazała zdjęcie w seksownej sukience. Internauci: pośladki z Photoshopa. Nie czekali długo na jej odpowiedź

"Ubrana w efekty treningów" Chodakowska znów budzi kontrowersje. Nie wszyscy uwierzyli w naturalność eksponowanych w opinającej sukience pośladków. Trenerka nie zostawiła tego bez komentarza.

Z lawiną złośliwych komentarzy Ewa Chodakowska musi mierzyć się niemal za każdym razem, gdy publikuje coś na swoim Facebooku . Tym razem chciała pokazać się w trochę innym wydaniu, niż możemy oglądać ją najczęściej. Zdjęcie w opinającej białej sukience podpisała "ubrana w efekty moich treningów" - faktycznie, jej sylwetka w takiej kreacji prezentuje się zniewalająco.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska Facebook.com/chodakowskaewa

Facebook.com/chodakowskaewa

Dla niektórych trenerka wygląda aż podejrzanie dobrze. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy imponujących rozmiarów pośladki Chodakowskiej to faktycznie tylko efekt treningów. Pojawiły się "oskarżenia" o poprawki w programie graficznym, inni sugerowali założenie bielizny z push-upem. Trenerka błyskawicznie rozwiała te wątpliwości.

Komentarze na Facebooku Ewy ChodakowskiejKomentarze na Facebooku Ewy Chodakowskiej Facebook.com/chodakowskaewa Facebook.com/chodakowskaewa

To jednak nie zakończyło spekulacji. Dodała więc stanowczy wpis:

Najłatwiej jest powiedzieć "fotoszop" i dalej płaszczyć pupę na sofie sugerując, że i tak się nie da - napisała między innymi.

Ewa Chodakowska komentuje swoje zdjęcia na FacebookuEwa Chodakowska komentuje swoje zdjęcia na Facebooku Facebook.com/chodakowskaewa Facebook.com/chodakowskaewa

Jak podoba Wam się trenerka w takim kobiecym wydaniu? Podzielacie wątpliwości internautów? Dla porównania - tak prezentuje się Chodakowska w sukience na salonach:

Zobacz wideo

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.