Aleksandra Szwed urodziła! "Noworodek i mama czują się bardzo dobrze"

Aleksandra Szwed została po raz pierwszy mamą. Syn aktorki i jej partnera urodził się w piątek.

W październiku jako pierwsi podaliśmy informację o ciąży aktorki, a potem także o płci jej dziecka . Aleksandra Szwed właśnie urodziła zdrowego chłopca.

W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat, zdobywając 10 punktów w skali Apgar. Noworodek i mama czują się bardzo dobrze. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce zapadnie także decyzja o imieniu dla chłopca. Sami jesteśmy zaskoczeni, że to "już". Do dnia porodu jej brzuszek był taki malutki - zdradziła w rozmowie z Afterparty.pl koleżanka Szwed.

Aleksandra Szwed niewiele o ojcu dziecka. Para spędziła latem romantyczne wakacje na plaży , a o nowym partnerze Szwed wiadomo było tylko tyle, że pochodzi z Łodzi i nie jest związany z show-biznesem. W grudniu aktorka zdecydowała się pokazać na FB zdjęcia partnera.

Partner Aleksandry SzwedPartner Aleksandry Szwed Facebook.com/aleksandra.szwed. Facebook.com/aleksandra.szwed.

Szwed na początku ne komentowała swojej ciąży. Gdy w październiku pojawiła się w Teatrze Capitol na premierze spektaklu, brzuch zakrywała torebką. Chwilę później udało nam się potwierdzić, że aktorka jest w ciąży.

Zobacz wideo

Plotek.pl gratuluje rodzicom!

Materiały partnera

mint&berry Kopertówka czarny

Halston Heritage Sukienka koktajlowa ciemnozielony

Topshop GEMINI SUEDE COURT Czółenka black

Więcej o: