Zagraniczne media są pewne. Jessica Biel jest w ciąży. Te zdjęcia zdecydowanie nie pomogą rozwiać wątpliwości

"Przynajmniej trzeci miesiąc" - zagraniczne media już zawyrokowały. Jessica Biel jest w ciąży? Te zdjęcia pozwalają tak myśleć.

Jessica Biel, a właściwie Timberlake, i Justin Timberlake rzadko się pokazują się razem publicznie, a jeszcze rzadziej dzielą się prywatnymi zdjęciami. Dlatego fotka, którą w połowie października para pokazała na Instagramie, zasiała pierwsze wątpliwości. Gdy fotografię przytulonych małżonków zestawimy z podpisem: "Życie mija bardzo szybko", aż chce się rzec: "Wiedz, że coś się dzieje". I chyba dzieje się faktycznie. Najnowsze zdjęcia lekko zaokrąglonej Jessiki Biel zrobione przez paparazzi pozwalają się zastanawiać, czy aktorka przypadkiem nie spodziewa się dziecka.

<< JESSICA BIEL MA CORAZ WIĘKSZY BRZUCH >>

Choć para nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia, zachodnie media plotki o ciąży traktują już jako pewnik. Portal Radaronline.com dotarł do źródła, które potwierdziło tę radosną nowinę.

Jessica jest przynajmniej w trzecim miesiącu ciąży  - mówi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy w rozmowie z portalem.

Justin Timberlake i Jessica BielJustin Timberlake i Jessica Biel Screen z Instagram.com/Justin Timberlake Screen z Instagram.com/Justin Timberlake

Według relacji informatora Biel ma rodzić w kwietniu 2015. To będzie pierwsze dziecko Timberlake'a i jego żony. Para długo go wyczekiwała, tym bardziej, że aktorka miała trudności z zajściem w ciążę.

Sporo napięć i stresów Jessica miała w przeszłości, jeśli chodzi o kwestię posiadania dziecka - mówi inne źródło tego samego serwisu. - Nic więc dziwnego, że teraz nie śpieszy się z podaniem tej informacji do publicznej wiadomości.

Dla porównania, taką sylwetką Biel mogła się pochwalić na w kwietniu tego roku.

Jessica BielJessica Biel Janet Mayer / PRPhotos.com / Janet Mayer / PRPhotos.com Janet Mayer / PRPhotos.com / Janet Mayer / PRPhotos.com

karo

Więcej o: