"Nie czuł się tak przy nikim od czasu Kristen." Fani przyłapali Pattinsona z nową partnerką. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Robert Pattinson jest zajęty - co do tego nie ma już żadnych wątpliwości. Pojawia się coraz więcej zdjęć aktora z nową partnerką, FKA twigs. Tym razem widać wyraźnie, że trzymają się za ręce.

"Robsten Forever" - dla wielu fanów "Zmierzchu" nie ma innej możliwości: Kristen Stewart i Robert Pattinson mieli być ze sobą na zawsze. Jednak nic z tego. Choć para już kiedyś rozstawała się, by niedługo po tym do siebie wrócić, teraz nie zapowiada się na powtórkę z rozrywki. Filmowy Edward znalazł inną Bellę - coraz częściej widywany jest z brytyjską piosenkarką FKA twigs. A że jeśli chodzi o Roberta, którego fani są nadzwyczaj zainteresowani jego życiem prywatnym, na Instagramie pojawiło się kilka nowych zdjęć pary.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

FKA twigs, która naprawdę nazywa się Tahliah Debrett Barnett, podobno mocno zawróciła w głowie aktorowi.

Rob jest naprawdę zakochany w Tahliah. Jest pod wrażeniem jej piękna, kreatywności i pewności siebie. Nie czuł się tak przy nikim od czasu Kristen. Pomaga Tahliah zaaklimatyzować się w LA i bardzo ją wspiera. Oprowadza ją po mieście, poznaje ze swoimi przyjaciółmi. Nie będę zaskoczony, gdy pojawi się na planie jej nowego teledysku, który kręci w tym tygodniu - zdradza źródło HollywoodLife.com.

FKA twigs, a właściwie Tahliah Debrett Barnett, jest o dwa lata młodsza od Pattinsona. Muzyką interesuje się już od najmłodszych lat. Grała w klubach dla młodzieży w Wielkiej Brytanii jako 16-latka. Potem zaczęła się rozwijać jako tancerka, tańczyła w teledyskach m.in. Beyonce. A oto próbka jej talentu:

 

Abc

Więcej o: