Hubert Urbański pierwszy raz na salonach z nową dziewczyną. Kim jest jego ukochana?

Wielki powrót prezentera na salony.

Ostatnio Hubert Urbański rzadko pokazywał się na oficjalnych imprezach. Prezenter przeszedł przez trudny rozwód i stracił pracę. Teraz jednak wraca na salony i to... z nową partnerką!

Hubert Urbański pojawił się na Stadionie Narodowym, by obejrzeć słynne widowisko Cirque du Soleil. I to z towarzyszką! Prezenter pierwszy raz pokazał się publicznie z nową partnerką. Portal Plejada.pl podaje , że nowa ukochana prezentera to modelka, Amelia Wala. Para nie szczędziła sobie czułości i chętnie pozowała do wspólnych zdjęć zdjęć.

Po głośnym rozwodzie z Julią Chmielnik, Hubertowi Urbańskiemu nie było łatwo. Media jeszcze przez wiele miesięcy żyły rozstaniem słynnego prezentera i nauczycielki śpiewu, a on sam dolewał oliwy do ognia udzielając wywiadów, w których nie szczędził byłej żonie ostrych komentarzy . Później natomiast pojawiły się plotki, że Urbański ma poważne problemy ze znalezieniem pracy. Rzeczywiście, popularny niegdyś prezenter na dłuższy czas rozstał się z telewizją i nie pokazywał się publicznie. Teraz jednak dobra passa wróciła. Urbański poprowadzi nowy program na antenie stacji TTV, zatytułowany "Handlarze".

al

Więcej o: