Magdalena Frąckowiak nie raz pokazywała się na Instagramie bez makijażu. Kiedy jednak paparazzi zaskoczyli ją na ulicy...

Magdalena Frąckowiak w wersji saute.

Magdalena Frąckowiak została przyłapana przez paparazzo, jak szła ulicami Paryża ze swoją koleżanką. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że supermodelka była bez makijażu.

Magdalena Frąckowiak jest jedną z najlepszych modelek na świecie. Na swoim Instagramie kilka razy pokazała się bez makijażu. Możemy jednak założyć, że jeżeli sama te zdjęcia pokazuje, to dba o to, żeby mimo braku make-upu wyglądać jak najlepiej. Tym razem jednak nie upilnowała się. Paparazzo uchwycił bowiem polską supermodelkę w wersji saute, jak szła z koleżanką ulicami Paryża.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ MODELKI >>

W ten sposób Magdalena Frąckowiak dostarczyła nam ciekawego efektu porównawczego. Możemy zobaczyć modelkę bez makijażu w dwóch różnych sytuacjach: na ulicy, kiedy nie kontroluje efektu końcowego i na zdjęciach pokazywanych na Instagramie, gdzie mimo to ona sama decyduje, co zostanie opublikowane. A różnica? Sami oceńcie.

<< ZDJĘCIA Z INSTAGRAMU>>

Magdalena FrąckowiakMagdalena Frąckowiak X17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com/Instagram.com/Magdalena Frąckowiak X17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com/Instagram.com/Magdalena Frąckowiak

Magdalena FrąckowiakMagdalena Frąckowiak X17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com X17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Jak Ci się podoba Magdalena Frąckowiak bez makijażu?
Więcej o: