Córka Polańskiego idzie w ślady rodziców. Dostała pierwszą poważną rolę. I to nie u ojca

"Elegancka i opanowana".

Pierwsza duża rola i od razu księżniczki. Morgane Polański, córka sławnego reżysera, ma szansę na prawdziwą karierę filmową?

Księżniczkę Giselę zagra w kolejnym, trzecim już, sezonie serialu "Wikingowie" Morgane Polański , córka Romana Polańskiego . To poważny zwrot w karierze początkującej, 21-letniej aktorki, która do tej pory grywała epizody, głównie w filmach reżyserowanych przez tatę: "Dziewiątych wrotach", "Pianiście", "Oliverze Twiście" i "Autorze Widmo".

Zagra elegancką, opanowaną księżniczkę Giselę, córkę cesarza Karola i jego najbardziej zaufaną doradczynię - czytamy na stronie Iftn.ie.

Morgane Polański studiuje obecnie aktorstwo w londyńskiej Central School of Speech And Drama, jednak długo nie mogła znaleźć pomysłu na życie. Rodzice zresztą niczego jej nie narzucali, wierząc, że kiedyś odkryje właściwą dla siebie ścieżkę.

Morgane zupełnie nie kultywuje rodzinnych tradycji artystycznych. Godzinami ogląda amerykańskie programy w telewizji. Niezbyt to ambitne, ale nie mam zamiaru niczego jej zabraniać. Przynajmniej ma darmowe korepetycje z angielskiego. Prędzej czy później i tak sama znajdzie sposób na życie - mówiła w 2007 roku o swojej 14-letniej wtedy córce Emmanuelle Seigner, żona Romana Polańskiego.

Morgane Polański na razie raczej nie oświetlają flesze, bardzo rzadko też można ją spotkać na "ściance". Jednak studia na wydziale dramatycznym i poważna rola w serialu mogą to wkrótce zmienić. Tymczasem najbardziej aktualne zdjęcia Morgane pochodzą nie z oficjalnych imprez branżowych, ale z Facebooka. Widać, że zachowuje się jak typowa dziewczyna w jej wieku, jeździ na nartach, umawia się z przyjaciółmi i daje się fotografować w zabawnych pozach.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIŁA SIĘ MORGANE POLAŃSKI >>

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.