Dzieci Romana Polańskiego idą w ślady ojca? Zobacz, jak wyglądają oraz czym się zajmują Elvis i Morgane

Roman Polański i Emmanuelle Seigner mają 2 dzieci: 15-letniego Elvisa i 20-letnią Morgane. Oboje, choć jeszcze młodzi, planują związanie swojego życia z filmem. Mają już nawet pewien dorobek, skromny co prawda, ale biorąc pod uwagę ich młody wiek, jest to zupełnie zrozumiałe. Jeżeli wytrwają w swoich postanowieniach, ojciec na pewno udzieli im cennych wskazówek. Jesteście ciekawi jak wyglądają?
Elvis Polański Elvis Polański Bulls

Elvis Polański

Elvis Polański jest młodszym dzieckiem Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner. Urodził się 12 kwietnia 1998 roku we Francji.

Elvis PolańskiBulls

Elvis Polański, Roman Polański, Emmanuelle Seigner Elvis Polański, Roman Polański, Emmanuelle Seigner Bulls

Elvis to wystrzałowe imię

Nietrudno się domyślić, po kim Elvis Polański nosi swoje imię. Przyznała to jego matka w jednym z wywiadów.

Kocham rock'n'rolla - powiedziała portalowi Dziennik.pl. - Elvis Presley to najlepszy artysta wszech czasów. Kiedy jako dziecko dostałam jego pierwszą płytę, postanowiłam, że nazwę swojego syna Elvis. Rodzina uśmiechała się tylko z pobłażaniem, ale ja nigdy nie wyrosłam z tego pomysłu. Gdy byłam w ciąży, nie musieliśmy głowić się nad imieniem. Co prawda, znajomi w żartach grozili zerwaniem kontaktów, przekonywali, że oszalałam i przez głupie fanaberie zafunduję potomkowi masę problemów, ale ja nie ugięłam się. Ciągle myślę, że Elvis to wystrzałowe imię. Szczególnie, kiedy masz na nazwisko Polański.
Elvis Polański, Roman Polański Elvis Polański, Roman Polański Bulls

Zostanie aktorem?

Elvis Polański to w tej chwili pełny uroku, przystojny 15-latek. Pomimo młodego wieku, ma już za sobą 3 role w filmach: "Oliver Twist", "Motyl i skafander" i "Rzeź". Jeżeli zechce iść w tym kierunku, ojciec na pewno będzie mu służył wiedzą, doświadczeniem i wsparciem.

Morgane Polański, Roman Polański Morgane Polański, Roman Polański Bulls

Wolała oglądać telewizję

Morgane Polański urodziła się w 1993 roku w Paryżu. Jako nastolatka chyba odrobinę rozczarowywała swoich rodziców. Mając 14 lat wolała tracić czas na oglądanie telewizji, niż zastanawiać się nad swoją przyszłością. Z drugiej strony, dzieci w tym wieku mają przecież jeszcze prawo do beztroski!

Morgane zupełnie nie kultywuje rodzinnych tradycji artystycznych. Godzinami ogląda amerykańskie programy w telewizji. Niezbyt to ambitne, ale nie mam zamiaru niczego jej zabraniać. Przynajmniej ma darmowe korepetycje z angielskiego. Prędzej czy później i tak sama znajdzie sposób na życie - powiedziała Seigner Dziennikowi.pl.
Morgane Polański, Roman Polański Morgane Polański, Roman Polański Bulls

Marzy o karierze aktorskiej

Na szczęście bezproduktywne oglądanie telewizji szybko przeszło Morgane. Obecnie córka Polańskiego marzy o karierze aktorskiej i nawet ma na swoim koncie udział w kilku filmach. Wystąpiła m. in. w głośnej produkcji swojego ojca "Pianista", w filmie "Dziewiąte wrota" oraz w tym samym filmie, co jej brat: "Oliver Twist", a także w kilku innych filmach.

Morgane Polański, Roman PolańskiBulls

Morgane Polański Morgane Polański Bulls

Jest śliczną 20-latką

Obecnie Morgane Polański to śliczna 20-latka, studentka wydziału dramatycznego uniwersytetu w Londynie. Jeżeli poważnie myśli o karierze aktorskiej, to będzie miała solidne przygotowanie!

Morgane PolańskiBulls

Emmanuelle Seigner Emmanuelle Seigner AG

Spotkanie z dziećmi dobiło Polańskiego

W 2009 roku Roman Polański został zatrzymany w Szwajcarii i jakiś czas spędził w areszcie ekstradycyjnym. Jego dzieci miały wtedy odpowiednio: 11 lat (Elvis) i 16 lat (Morgane) i ciężko znosiły fakt aresztowania ojca.

Żona i dwoje dzieci przebywającego w areszcie Romana Polańskiego są ciężko doświadczeni rozłąką, trwającą już dwa miesiące - informuje portal Wp.pl powołując się na "Le Figaro".

Reżyserowi ostatecznie pozwolono zobaczyć się z rodziną. Sam Polański ciężko znosił przebywanie w areszcie i rozłąkę z bliskimi.

Po tym wszystkim, co go spotkało w młodości, rodzina którą stworzył, była dla niego niezwykle ważna. Teraz jego wizerunek głowy rodziny całkiem się posypał - powiedziała TVN 24 osoba, która widziała się z Polańskim po spotkaniu z dziećmi.

29.09.2005 WARSZAWA - AL. JEROZOLIMSKIE HOTEL POLONIA OLIVER TWIST NOWY FILM KONFERENCJA PRASOWA N/Z ROMAN POLANSKI REZYSER   FOT. ALBERT ZAWADA / AGENCJA GAZETA    SLOWA KLUCZOWE: FILM PORTRETY KONFERENCJE REZYSERZYFot. Albert Zawada / AG

Emmanuelle Seigner wspomina tamten czas jako wyjątkowo przykry. W wywiadzie dla Polki.pl mówi:

Morgane i Elvis byli zdezorientowani, przerażeni, a przecież musieli chodzić do szkoły. Na szczęście wspierali mnie rodzice, siostry i przyjaciele. Bez nich pewnie bym sobie nie dała rady.

Niemal roczny areszt został w końcu uchylony i Polański mógł wrócić do żony i dzieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.