Cielecka skomentowała informacje o jej rzekomych zaręczynach z nowym partnerem, które "szczerze ją ubawiły" .
Magdalena Cielecka podeszła na luzie do plotek dotyczących jej nowego związku. Aktorka od roku jest widywana z nowym partnerem, Dawidem Wajntraubem. Para miała podobno zaręczyć się na romantycznym wypadzie do Rzymu. Okazuje się, że nie jest to prawda.
Odebrałam mnóstwo telefonów z gratulacjami - powiedziała w rozmowę z "VIVĄ".
Cielecka pozytywnie przyjęła te rewelacje, a według gazety była "szczerze ubawiona".
To nieprawda. Nie zaręczyłam się - wyjaśniła dobitnie w "VIVIE!".
Na jej ślub przyjdzie nam więc trochę poczekać. Magdalena Cielecka przez długi czas związana była z Andrzejem Chyrą. Od czerwca spotyka się z Dawidem Wajntraubem.
Najwyraźniej postanowili przestać się ukrywać, gdy spotkaliśmy ich razem na randce w centrum Warszawy. Nie mogli się od siebie oderwać. Obejmowali się, całowali. Widać było, że połączyło ich szczere uczucie. Nie inaczej było, gdy razem wyjechali na krótki urlop do Gdyni - relacjonuje SE.pl.
Wajntraub wychował się w Szwecji, a gdy skończył 18 lat, przeniósł się do Izraela. Obecnie mieszka w Polsce i pracuje jako przewodnik i ekspert od historii i kultury Żydów. Zobaczcie, jak wygląda partner Cieleckiej .
Vic