Ola Ciupa zrobiła na Prokopie ogromne wrażenie. Wellman: Głos ci się obniża. A on na to...

Prezenter nie mógł się opanować.

"Dziewczyny Donatana" Polska poznała dzięki seksownemu show na Eurowizji. Mimo że konkurs piosenki odbył się już ponad dwa tygodnie temu, Ola Ciupa i Paula Tumala nie dają nam o sobie zapomnieć. A ich obecność w mediach cieszy szczególnie panów. Nawet tych znanych...

Ola Ciupa i Paula Tumala pojawiły się we wtorek rano w studio "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć, jak radzą sobie z popularnością po słynnym już występie z Cleo na Eurowizji. Wśród dziewczyn zdecydowany prym wiedzie Ola, która bez najmniejszych oporów wypowiada się na wszystkie tematy, świetnie radzi sobie ze stresem, a kamera ją kocha. Jej pewność siebie zwróciła uwagę Marcina Prokopa , którego, bardziej niż eurowizyjne pląsy dziewczyn, interesowały ich sposoby na piękne ciało.

Najwięcej czasu spędzam na siłowni. Dbam o sylwetkę od wewnątrz, codziennie ćwiczę, jem zdrowo. Zewnętrzne zabiegi są tylko dopełnieniem - mówiła w "DD TVN".

Prokop posunął się o krok dalej. Skoro poznał już sekrety dbania o ciało, przyszła kolej na pytanie o chłopaka. Dziewczyna jednak nie chciała mówić na jego temat.

Ja wolałabym nie zdradzać - odpowiedziała Ola.
Wolałabyś nie zdradzać swojego chłopaka? - zapytał Marcin.

Tutaj musiała zainterweniować Wellman.

Marcin, co ci się dzieje? Przynieście mu wody! On odpływa. Nie jest w stanie się kontrolować, tak mu się głos obniża - powiedziała Dorota Wellman.
O, nic mi się nie obniża, wręcz przeciwnie - odparł niejednoznacznie Prokop.

Ach, ci faceci...

Ola Ciupa, Paula Tumala, Marcin ProkopOla Ciupa, Paula Tumala, Marcin Prokop Screen z Facebook.com/olaciupa Screen z Facebook.com/Olaciupa

Olę ponownie zobaczymy na scenie już w sobotę - wystąpi z Cleo i Donatanem na Sopot TOPtrendy. Festiwal startuje już w ten piątek o 20 w Polsacie.

Ola Ciupa i Paula TumalaOla Ciupa i Paula Tumala Plotek Exclusive Plotek Exclusive

Zobacz wideo

PeeR

Więcej o: