• Link został skopiowany

Wiedzieliśmy, że Mucha ma zgrabne nogi, ale czy nawet ona może konkurować z tak szczupłą Rozenek?

Rozenk i Mucha pokazały nogi w galeriach handlowych.
Anna Mucha, Małgorzata Rozenek

Co łączy Annę Muchę i Małgorzatę Rozenek? W weekend obie pojawiły się w galeriach handlowych, gdzie odsłoniły nogi. Która wygląda lepiej?

Anna Mucha robi teraz także karierę jako mama, dlatego pojawiła się w krakowskiej Galerii Kazimierz, by porozmawiać o Dniu Matki. Ciepła pogoda sprzyja lżejszym strojom. Aktorka zaprezentowała swoje szczupłe, lecz o apetycznych kształtach, nogi w czarnych szortach.

Anna Mucha
Anna Mucha EAST NEWS/ARTUR BARBAROWSKI
EAST NEWS/ARTUR BARBAROWSKI

Wyeksponować nogi zdecydowała się też Małgorzata Rozenek , która pracowała w Gliwicach. Na tę okazję założyła szeroką sukienkę mini. Gdyby oceniać gwiazdę od pasa w dół, można ją śmiało pomylić z wybiegowymi modelkami.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek EAST NEWS/LUKASZ KALINOWSKI
EAST NEWS/LUKASZ KALINOWSKI

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

W redakcji ciągle trwa spór - nogi której gwiazdy wyglądają lepiej. Obu można ich pozazdrościć. Słowem mamy problem i decyzję oddajemy w Wasze ręce.

PeeR

Więcej o: