Zanim Cleo została muzą Donatana wystąpiła w X-Factor! Wtedy Wojewódzki powiedział jej...

Cleo bardzo się zmieniła przez ostatnie lata.

Kuba Wojewódzki opublikował na Facebooku film z przesłuchania Cleo do programu "X-Factor". Wokalistka nie zachwyciła wtedy jury swoim występem.

Przebój "My Słowianie" Cleo i Donatana słyszał chyba każdy. Mało kto jednak wie, że zanim Cleo została odkryta, próbowała swoich sił w programie "X-Factor" . Skromna Joanna Klepko nie zachwyciła wtedy jury wykonaniem utworu Tiny Turner. Usłyszała też parę gorzkich słów od Mai Sablewskiej , która była wtedy jurorką muzycznego show i Kuby Wojewódzkiego , któremu nie podobał się nawet pseudonim wokalistki.

Nazywam się Joanna Klepko, znajomi mówią na mnie Cleo - oznajmiła. Możemy tak do Ciebie nie mówić? - poprosił Kuba.
Możecie mówić Asia, Joanna, jak Państwu wygodniej - odpowiedziała skromnie wokalistka.
Czym się zajmujesz? - dopytywało jury.
Jestem architektem krajobrazu - powiedziała.

Kapif

Po występie, jury nie miało nic dobrego do powiedzenia.

W swojej nieprzeciętności, jesteś przeciętna. Szukamy kogoś. kto jest rakietą - podsumował Wojewódzki. Dusisz się w tej piosence - dorzuciła Sablewska.

Wszyscy włącznie z Czesławem Mozilem byli na "nie" i piosenkarka nie przeszła dalej. Jak widać, Cleo była zmotywowana do śpiewania i nie dała za wygraną. Nawiązała współpracę z Donatanem i teraz nie żałuje, że nie przeszła dalej w talent show.

Donatan, Cleo.Donatan, Cleo. Kapif Kapif

Bardzo dziękuję Kubie za to że nie przeszłam dalej w X-Factor, dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie Aż boje się pomyśleć co byłoby gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna mogę się w pełni realizować, a nad produkcją mojej płyty czuwa człowiek, który wie co robi - napisała na Facebooku.

CleoCleo https://www.facebook.com/CjakCLEO https://www.facebook.com/CjakCLEO

Kuba nie bez powodu umieścił filmik z przesłuchaniem Cleo na Facebooku. Ona i Donatan będą gośćmi w jego najbliższym programie. Jak dziennikarz tłumaczy się ze swojego wyboru sprzed lat?

Czasami trzeba dobrze odpaść, żeby potem dobrze wypaść! - napisał.

Wpis Kuby WojewódzkiegoWpis Kuby Wojewódzkiego Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN?fref=ts Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Całą sytuację trafnie podsumował też Donatan.

Parę lat temu Kuba Wojewódzki odpulił CLEO z X-Factora z czego bardzo się cieszę - zresztą podziękowałem mu za to w jego programie Dzięki temu dzisiaj mogę dać CLEO taką możliwości rozwoju jakiej nie dałby jej nikt z dużej wytwórni/telewizji itd. Morał jest prosty - jeżeli chcecie coś zdziałać róbcie to sami świadomie realizując plany ponieważ w tych wszystkich "talent szoł" chodzi o szoł, a nie o talent. Prawdziwy talent to konsekwencja x praca x ilość podejść. Albo "miejcie" swojego Donatana.

Wpis DonatanaWpis Donatana Screen z Facebook.com/DonDonatan?fref=ts Screen z Facebook.com/DonDonatan

Trudno nie zauważyć też, że Cleo bardzo zmieniła swój styl. Poznalibyście ją? Cały film z przesłuchania znajdziecie tutaj .

 

majk

Więcej o: