Mamy zdjęcia z imprezy w Chorzowie. Seksowna Doda i stonowana Szulim

Tegoroczni laureaci pozostali w cieniu Dody i Agnieszki Szulim.

"Afera chorzowska", w której główną rolę odebrały Agnieszka Szulim i Doda, odwróciła uwagę od laureatów i gości plebiscytu "Niegrzeczni", a trochę ich było.

Statuetki powędrowały w ręce między innymi Szymona Majewskiego, Igi Mackiewicz, Antoniego Królikowskiego, Agnieszki Szulim i kabaretu Ani Mru Mru.

Ideą plebiscytu będzie znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY - to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse - przez co postrzegana jako niegrzeczna.

- Niegrzeczny kabaret: Paranienormalni (skecz: Mariolka 30 lat później)

- Niegrzeczny artysta muzyczny: Big Cyc

- Niegrzeczny polityk: Janusz Palikot

- Niegrzeczna piosenka: "Diabeł" - Olaf Deriglasoff,

- Najniegrzeczniejszy serwis www: Pudelek.pl

- Najniegrzeczniejsza reklama: Durex

- SuperKlaps 2011 (głosowanie widzów TV4): "Włatcy Móch" (TV4)

- Niegrzeczna osobowość TV: Nergal

- Niegrzeczne Open: "Poranny WF" (Eska Rock).

- Niegrzeczny program TV: "Kuba Wojewódzki" (TVN)

- Najniegrzeczniejszy serial TV: "Włatcy Móch" (TV4)

- Niegrzeczny film: "Wyjazd integracyjny"

Ideą plebiscytu będzie znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, niegrzeczny - to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse - przez co postrzegana jako niegrzeczna - czytamy na stronie plebiscytu.

Tegoroczni laureaci pozostali w cieniu Agnieszki Szulim i Dody, między którymi doszło do awantury (zobacz:  Doda napadła na Agnieszkę Szulim! Doszło do szarpaniny. "Rynsztok, szok i tyle" ). Dziennikarka po szarpaninie miała wyraźne obrażenia ciała (zobacz:  Znajomy Szulim o zdarzeniu i stanie jej zdrowia: Była roztrzęsiona. Ma ślady na twarzy, szyi ).

Zobacz wideo

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.