Radek Majdan i Małgorzata Rozenek jednak są razem? Wybrali się na spacer z jej dziećmi

Paparazzo przyłapał parę na spacerze.

Wygląda na to, że w plotkach o romansie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana tkwi więcej niż tylko ziarno prawdy. Paparazzo przyłapał ich na wspólnym noworocznym spacerze. Nie byli jednak sami: Rozenek zabrała ze sobą dwóch swoich synów: 7-letniego Stanisława i 3-letniego Tadeusza, towarzyszyli im także rodzice prezenterki. Zdjęcie z tej "randki" opublikowało "Życie na gorąco". Najpierw para wyszła z mieszkania Rozenek, a za nią kroczył Radek Majdan. Był 1 stycznia, około godziny 19.

Wsiadają do jego samochodu i jadą w stronę centrum stolicy. Parkują w okolicy Starówki - donosi "Życie na gorąco".

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek.Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. WBF WBF

Potem spotkali się z rodzicami Rozenek, którzy przyprowadzili synów prezenterki.

Czyżby chłopcy spędzili sylwestra z dziadkami, podczas gdy Małgorzata i Radek nowy rok przywitali w swoim towarzystwie? - zastanawia się "Życie na gorąco".

Towarzystwo wybrało się na spacer po Starówce. Jak relacjonuje gazeta, wzbudzali ogromne zainteresowanie, jednak nic sobie z tego nie robili. Na jednym z zamieszczonych zdjęć widać, jak Majdan bierze zmęczonego 3-letniego Tadeusza na barana. Wygląda na to, że świetnie odnalazł się w tej nowej dla siebie roli.

Małgorzata Rozenek z synami podczas meczu charytatywnegoMałgorzata Rozenek z synami podczas meczu charytatywnego wbf wbf

Według relacji pisma, noworoczny spacer zakończył się ok. godz. 21. Para razem z dziećmi prezenterki odjechała do jej domu. Podobno między Majdanem a Rozenek czuć silną chemię.

Choć Małgorzata i Radek starali się nie afiszować ze swoimi uczuciami, widać, że między nimi iskrzy - czytamy.

Pierwszy raz para pozowała razem na premierze filmu "Mój Biegun" w październiku zeszłego roku. Wtedy jednak mało kto podejrzewał ich o romans. Plotki pojawiły się dopiero wtedy, gdy parę przyłapano razem w kinie, a także w restauracji (Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów ). Potem mówiło się, że Rozenek rzuciła Majdana, bo bała się o swoją reputację (Fakt.pl: Małgorzata Rozenek rzuciła Radka Majdana!) . Najwyraźniej jednak Perfekcyjna Pani Domu nie przestraszyła się złej sławy Majdana i faktu, że swego czasu był mężem Dody.

Doda i Radek Majdan.Doda i Radek Majdan. East News East News

W listopadzie zapytaliśmy Was o to, czy do siebie pasują. Większość z Was stwierdziła, że "tworzyliby parę jak z obrazka". Zobaczcie wyniki sondy.

Screen z Plotek.pl.Screen z Plotek.pl. Screen z Plotek.pl Screen z Plotek.pl

Vic

Więcej o:
Copyright © Agora SA