Były mąż partnerki agenta Tomka: Rozbił moją rodzinę. Ukradł mi żonę, a naszym dzieciom matkę

Były mąż ukochanej Tomasza Kaczmarka mówi, że poseł rozbił jego małżeństwo.

Tomasz Kaczmarek związany jest z atrakcyjną blondynką Katarzyną Sztylc. Mąż olsztyńskiej bizneswoman Arkadiusz Sztylc twierdzi, że agent Tomek rozbił jego małżeństwo.

To dla mnie bardzo przykra sytuacja, o której chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Agent Tomek rozbił moją rodzinę. Można powiedzieć, że ukradł mi żonę, a naszym dzieciom matkę. To prawda, że straszył mnie pobiciem i swoimi kontaktami w służbach. Nagrania, które to dokumentują, były jednym z dowodów w sprawie rozwodowej. Rozwiedliśmy się w sierpniu. Dzieci są pod moją opieką. A tego, co wyprawia poseł Kaczmarek, nie chcę więcej komentować - opowiada portalowi Se.pl były mąż ukochanej Kaczmarka.

Tomasz KaczmarekTomasz Kaczmarek Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Za nagranie, o którym wspomina Sztylc, Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS. (Zobacz: Agent Tomek zawieszony w PiS-ie. Za to nagranie: Za trzy sekundy wstanę i cię naje**ę ). Tabloid przytacza też oświadczenie Katarzyny Sztylc, w którym czytamy, że jej mąż starał się walczyć o małżeństwo wszelkimi sposobami.

Ponad pół roku przed rozwodem z byłym mężem pozostawałam w nieformalnej separacji. [...] W tym też czasie były mąż zastraszał mnie na różne sposoby, próbując skłonić do pozostania z nim w małżeństwie, które od lat ulegało rozpadowi w związku m.in. z tym, iż tylko na mnie spoczywał obowiązek zapewnienia rodzinie środków finansowych.

Sztylcowie nie są małżeństwem od czterech miesięcy. Mają dwójkę dzieci w wieku dwóch i czterech lat, informuje tabloid. Jak wyznał Kaczmarek we "Wprost", z Katarzyną Sztylc jest "od dłuższego czasu". Zdradził też, że jest zaręczony. (Zobacz: Agent Tomek pokazał swoją dziewczynę. To piękna bizneswoman o czarującym uśmiechu: Jesteśmy ze sobą od dłuższego czasu).

majk

Więcej o: