Córka Anny Samusionek trafiła do rodziny zastępczej. "Oni nie rozumieją, że ja mogę być szczęśliwa tylko z tatusiem"

Córka Samusionek puściła dom dziecka i trafiła do rodziny zastępczej.

11-letnia córka Anny Samusionek opuściła w niedzielę dom dziecka, w którym mieszkała od początku września i trafiła do rodziny zastępczej (zobacz: Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka! Aktorka zabrała głos w sprawie rodzinnego dramatu ). Samusionek walczy o prawo do opieki nad córką z ojcem dziewczynki Krzysztofem Zuberem . Rodzina zastępcza zaopiekuje się Andżeliką dopóki sąd nie podejmie decyzji, który rodzic będzie sprawował opiekę na dziewczynką.

Rozmawiałam z tymi ludźmi, którzy mają mnie zabrać. Są sympatyczni i mili, ale mam wrażenie, że oni nie rozumieją, że ja mogę być szczęśliwa tylko z tatusiem - powiedziała dziewczynka portalowi Fakt.pl. - Oni powiedzieli mi, że pozwolą mi raz czy dwa w tygodniu widywać się z tatusiem, ale dla mnie to jest za mało. Przecież ja mam prawo do swobodnych kontaktów z obojgiem rodziców - dodała z żalem.

Anna Samusionek i jej córka AndżelikaAnna Samusionek i jej córka Andżelika Kapif Kapif

Z wypowiedzi dziewczynki wynikać by mogło, że chce ona zostać z ojcem (zobacz: Córka Samusionek napisała list do prezydenta Komorowskiego: Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem ). Jednak Samusionek powtarza, że ojciec buntuje Andżelikę przeciwko niej i dlatego jej córka zachowuje się w taki sposób (zobacz: Anna Samusionek płacze na wizji: Śniło mi się, że moje dziecko umarło. I to jest mniej więcej taki ból ).

Anna Samusionek, córka.Anna Samusionek, córka. Kapif Kapif

Przypomnijmy, że cała sytuacja rozpoczęła się 7 lat temu, kiedy ojciec dziewczynki miał porwać córkę Samusionek. Wtedy dramat aktorki, również był głównym tematem w tabloidach (zobacz: Dramat córki Anny Samusionek z całkiem innej strony ).

Kapif

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.