Mama Dody oburzona i dotknięta programem Szulim: Zrobiła sobie z tego show. Zarabia na czyimś nieszczęściu

Mama Dody pojawiła się w dzisiejszym odcinku "Pytania na śniadanie".

Agnieszka Szulim konta Doda to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów ostatniego tygodnia. Szulim, która w dość niewybredny sposób naśmiewała się z wypadku Dody, trafiła "na języki" wszystkich, z czego była zresztą bardzo zadowolona (Zobacz: "Na językach" o aferze z Dodą: Przyłączamy się do akcji fanów Dody, jej celem jest promocja naszego programu. Na FB zawrzało ). W sobotnim odcinku "Pytania na śniadanie" głos w sprawie zabrała mama piosenkarki, Wanda Rabczewska.

Bardzo mnie to wszystko zabolało. Jeszcze dalej się denerwuję tą sytuacją. Oglądając ten program, nie wierzyłam własnym oczom, że to faktycznie się dzieje. Nie wierzyłam, że to prawda, że można na antenie pokazywać takie rzeczy, czyli wyśmiewać się z czyjegoś nieszczęścia, z choroby. Drwić, kpić z tego. Mąż wyszedł do innego pokoju, w ogóle tego nie obejrzał. Bardzo mnie to boli, jestem tym bardzo oburzona - powiedziała Rabczewska.

Doda z mamą.Doda z mamą. KAPIF KAPIF

Doda z mamą.Doda z mamą. KAPIF KAPIF

Pani Wanda nie może pogodzić się z tym, że z nieszczęśliwego wypadku jej córki, który mógł skończyć się tragicznie (Zobacz: Doda miała wypadek na koncercie. Jest w szpitalu [AKTUALIZACJA] ) ktoś robi sobie żarty. Szczególnie, ze chodzi o Dodę, która sama wspomaga działanie fundacji charytatywnych, pomaga chorym, włącza się w wiele akcji społecznych.

Jeżeli ktoś ulega wypadkowi, jest osobą chorą i poszkodowaną, to trzeba go wspierać, a nie śmiać się z czyjegoś nieszczęścia. Pani Szulim po prostu i zrobiła sobie z tego show. Zarabia na czyimś nieszczęściu. Zresztą jak można żartować z czyjejś choroby? - pytała. - Odczuwam po tym programie fizyczny ból. Nie mogę dojść do siebie.

Doda z mamą.Doda z mamą. KAPIF KAPIF

W studiu wraz z mamą Dody obecna była asystentka gwiazdy.

Po rehabilitacji, za dwa miesiące, na pewno się spotkają z Agnieszką Szulim na jednej z imprez i wtedy zobaczymy, kto co będzie miał do powiedzenia - "straszyła" Ewa Nowak.

Tego akurat i my nie możemy się już doczekać. Mama Dody dodała także, że córka nie widziała programu Szulim i nie ma zamiaru go oglądać.

Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.